N, 8.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Uus käsiraamat selgitab ehitusseadust

Kristel Trell
, Kodu.postimees.ee vanemtoimetaja
Facebook Twitter
Comments
Foto: Kinnisvarakool OÜ

 Alates 2015. aasta juulist kehtib Eestis uus ehitusseadustik. Uus seadus toob endaga alati kaasa segadust, harjumatust ja kogenematust selle rakendamisel. Värskelt ilmunud käsiraamatu «Uus ehitusseadustik ja ehitamine» eesmärk on luua selgust uue seaduse tõlgendamisel ja rakendamisel.

Käsiraamatu kirjastas Kinnisvarakool OÜ, autorid on Martina Proosa ja Pille Pettai advokaadibüroost Glikman, Alvin & Partnerid. «Ülevaatlikkuse mõttes ei sisalda käsiraamat ainult ehitusseadustiku selgitusi, vaid selles on toodud välja seosed teiste seadustega,» tõi välja raamatu autor Martina Proosa. «Praktilisust on lisatud skeemide ja loeteludega. Raamatus on näiteid kohtupraktikast ja elust endast, peale selle ka mõtteid mõnede esmapilgul probleemsete sätete tõlgendamise võimaluste kohta.»

 «Käsiraamat on suunatud ehitajale, kinnisvaravaldkonna spetsialistidele ja juhtidele ning loomulikult avaliku sektori töötajatele. Tegemist on käsiraamatuga, mis on kindlasti abiks iga ehitusvaldkonna ja ehitusseadustikuga kokku puutuvale inimesele,» rõhutas Pille Pettai. Käsiraamat «Uus ehitusseadustik ja ehitamine» on saadaval Kinnisvarakooli raamatupoes ja kõikides suuremates raamatupoodides.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles