L, 30.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Galerii: kõige odavamad talud, mida Eestis müüakse

Kodu.postimees.ee
Facebook
Comments 3

Kaed kinnisvara ja plaanid osta talu? Vaatasime talude müügipakkumiste seas Eesti suurimas kinnisvaraportaalis kv.ee veidike ringi, et millised on kõige odavamad.

Foto: KV.EE

Kui enampakkumised ja kohtutäiturite müügiteated kõrvale jätta, siis näiteks Suure-Jaani kandis ootab uut pererahvast 130 m² suurune remonti vajav talumaja Reegoldi külas. Kinnistu suuruseks 5440 m² ja selle eest küsitakse kinnisvarakuulutuses 7000 eurot.

Foto: KV.EE

Avinurme vallas Ida-Virumaal müüakse näiteks samuti remonti vajavat 1911. aastal ehitatud Pikanurme talu: elumaja, puukuur, laut, oma kaev. Kinnistu suuruseks 1,4 hektarit ning mõlemal pool hooneid viljakas põllumaa. Talukoha eest tuleks uuel pererahval välja käia 7500 eurot.

Foto: KV.EE

Võrumaal Urvaste vallas Vaabinas ootab samuti 1910. aastal ehitataud talu renoveerijaid: kinnistu suuruseks  5253 m² ning selle eest küsitakse 8000 eurot.

Foto: KV.EE

Väheke kobedamaks vuntsitud talumaja eest tuleb juba rohkem raha välja käia: näiteks Viljandimaal Ridaküla külas, Võrtsjärve läheduses ootab ostjat  70 m² armas põhjamaiselt punaseks võõbatud, valgete akendega talumaja, mida kuulutuse kohaselt kohe remontima hakkama ei peakski, kinnistu suuruseks 1,06 hektarit ja selle eest küsitakse 11 000 eurot.

Facebook
Comments 3

Märksõnad

Tagasi üles