K, 27.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Fotod: tõenäoliselt üks kõige kummalisem kinnisvarakuulutus läbi aegade

Kodu.postimees.ee
Facebook
Comments
Huvitav lahendus kinnisvaramüügiks.
Huvitav lahendus kinnisvaramüügiks. Foto: Villa Real Estate

Selleks, et oma kinnisvara müüa, kasutatakse igasugu nippe, siinne kuulutus aga teeb ilmselt kõigile teistele silmad ette.

Nimelt võttis maakler Jessica Arnett väga tõsiselt kliendi kurtmist, et tema müüki pandud maja on mitme nädala jooksul vaid korra vaatamas käidud. «Pakkusin välja, et võiksime teha uued pildid, millel poseerin pandakostüümi kandes,» räägib maakler. Maja omanik oli pakkumisega nõus ja pildid läksid veebi üles.

Sestpeale on Jessicat küll mitmel korral hukka mõistetud ja imelikuks peetud, kuid teistelt maakleritelt saab müügivõte reeglina positiivset tagasisidet. «Nad helistavad mulle ja küsivad, kust ma pandakostüümi sain. Manitsen neid siis mitte minu ideed varastama,» ütleb nutikas maakler.

Maja on sestpeale palju rohkem vaatamas käidud.

Lakkamatult maakler sellist võtet kasutama hakata ei kavatse, sest teab, et sel juhul ei pälviks see enam mingit tähelepanu.

Rohkem fotosid leiab SIIT!

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles