T, 4.10.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

«Kodutunne» ehitab vanast suvilast lastele sobiva kodu

Anna-Liisa Mets
«Kodutunne» ehitab vanast suvilast lastele sobiva kodu
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Kanal 2

Nelja lapse ema Maria on astunud suure sammu parema elu suuna – selja taha on jäänud kimbutavad ja vägivaldsed suhted ning ees ootab hirmuvaba elu. Täna kell 20:30 aitab «Kodutunne» Maria elu veelgi paremaks muuta ehitades välja lastetoad ja parandades majal katuse.

«Kodutunne» suundub täna Kiisale, kus Maria elab oma nelja alaealise lapsega väikeses suvilas. Pinda napib majakeses sedavõrd, et laste vooditele pole muud ruumi kui lae all. Sellegi poolest naudib pere uut algust ja taastub hingelisest traumast. Nimelt on Maria üks neid naisi, kes kannatas mitu aastat perevägivalda ja puudutas see otseselt ka tema lapsi. Hirmu all elades ei juletud isegi abi paluda.

Tänaseks on see keeruline elu-etapp selja taha jäänud, vägivaldne mees on karistust kandmas ja Maria püüab majapidamisega ise hakkama saada. «Kodutunne» aitab Maria ja tema laste uuele algusele kaasa lastetubade väljaehitamise ja uue katusega.

Märksõnad
Tagasi üles