L, 30.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Üks eriti odav ja kiirelt valmiv jõulukingitus

Kodu.postimees.ee
Facebook
Comments
Foto: www.flickr.com

Jõulukingitused ei pea tingimata olema kallid. Mõni soodne ja ise tehtud kingitus võib kingisaajale palju rohkem rõõmu teha, kui näiteks kallis ja poest ostetud.

See kingiidee on ideaalne näiteks töökaaslasele või lihtsalt heale tuttavale, sest selle hind ei ole väga kõrge. Kingi meisterdamiseks on sul vaja ainult šokolaaditahvlit, valget paberit, musta pliiatsit ja liimipulka (paberi kinnitamiseks). 

Idee seisneb selles, et sa teed poest ostetud šokolaadile ise personaalse ümbrise. Kirjutada võib sellele ilusa jõulusoovi, mõne humoorika lause jne. Poest ostetud šokolaad tuleb oma originaalümbrisest lihtsalt välja võtta ja vahetada välja enda tehtuga. Et valge paber šokolaadiseks ei saaks, tuleks see enne paberisse pakkimist katta igaksjuhuks hõbepaberiga (kui šokolaad juba eelnevalt sellesse sisse pakitud ei ole). 

Foto:
Foto: Foto: www.apairandasparediy.com
Foto:
Foto: Foto: www.apairandasparediy.com
Foto:
Foto: Foto: www.apairandasparediy.com
Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles