N, 5.10.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Uusarendusi kerkib Tallinna nagu seeni pärast vihma: Merko asub ehitama veel kahte uut kortermaja

Siiri Liiva
, reporter
Facebook
Comments
Merko Ehitus.
Merko Ehitus. Foto: Erik Prozes

AS Merko Ehitus on käivitanud Tallinnas Lasnamäe linnaosas asuva Paepargi korteriarenduse uue arendusetapi. Kaks kaheksakorruselist kortermaja valmivad 2018. aasta suvel.

Järgmises Paepargi korteriarendusprojekti etapis on kahes 8-korruselises majas, aadressidel Paepargi 43 ja 47, kokku 66 korterit, andis ehitusettevõte teada börsiteate vahendusel. B-energiaklassiga majade korterite energiasäästlikkuse tagab vesipõrandaküte ja soojustagastusega sundventilatsioon. 

Arendaja sõnul on korterid on väga hea helikindlusega nii sise- kui ka välismüra suhtes ning ilmastiku eest pakuvad kaitset rõdude lükandklaasid. Hoonete arhitekt on Tormi Sooväli ning sisearhitektid Eerik Olle ja Ahti Peetersoo. Koduostja saab valida erisuguste elu- ja vannitoa siseviimistluspakettide vahel, korterite ruutmeetri hind jääb vahemikku 1640–2058 eurot ning selles sisaldub parkimiskoht ja panipaik.

Kortermajade ümber on rajatud parklad ja haljastus ning kõnniteed, mis viivad mugavalt Pae pargi terviserajale, mänguväljakutele ja jalakäijate sillale. Heakorrastatud Paepargi tiigi ümbrusesse on Merko rajanud tervikliku rohelise elukeskkonna, kuhu rajatud uued korterid on saanud koduks sadadele peredele. Parima kvaliteedi tagamiseks haldab Merko arenduse kõiki etappe: kavandamine, projekteerimine, ehitamine, müük ja garantiiaegne teenindus.

Merko on arendanud ja ehitanud kortereid tuhandetele peredele ning parima kvaliteedi tagamiseks haldab ettevõte arenduse kõiki etappe: kavandamine, projekteerimine, ehitamine, müük ja garantiiaegne teenindus.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles