L, 30.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Fotod: viis Eesti korterit, mille akendest avanevad eriti lummavad vaated

Kodu.postimees.ee
Facebook
Comments
Disainkorter Tallinna südalinnas
Disainkorter Tallinna südalinnas Foto: www.kv.ee

Kes küll ei tahaks, et hommikuti üles ärgates näeks esimese asjana imelist vaadet rohelust täis loodusele või linnale.

Disainkorter Tallinna südalinnas

Tallinna kesklinnas paiknevast kolmetoalisest korterist avanevad kaunid vaated vanalinnale ja kirikutornidele. Korter asub maja kaheksandal korrusel ja lisaks akendest avanevatele vaadetele on palju silmailu ka korteris sees. Vaata korterit lähemalt SIIT.

Disainkorter Tallinna südalinnas
Disainkorter Tallinna südalinnas Foto: www.kv.ee

Mereäärne korter Haapsalus

Imelised vaated ei avane vaid kõrgetelt korrustelt. Näiteks sellest kolmetoalisest korterist saab igapäevaselt pilgu peale visata Haapsalu lahele. Korter on merest vaid 15 meetri kaugusel. Vaata kodu lähemalt SIIT.

Mereäärne korter Haapsalus
Mereäärne korter Haapsalus Foto: www.kv.ee

Tigutorni korter Tartu kesklinnas

Tartu kesklinnas asuva Tigutorni 18. korruselt avaneb võrratu vaade Emajõele. Samuti on mitme korteri ühiskasutuses rõdu, millelt avaneb vaade kesklinnale. Vaata korterit lähemalt SIIT.

Tigutorni korter
Tigutorni korter Foto: www.kv.ee

Korter keset Pirita männimetsa

Pirita männimetsade vahel paikneb neljatoaline korter, mille alumiselt korruselt avaneb hubane vaade männitüvedele ja teiselt korruselt nende latvadele ja ümbruskonnale. Akendest avanevad vaated kolme suunda - saab imetleda vaadet põhjasuunas paiknevale nõlvale, kui ka nautida päiksevalgust lõunapoolsest hoovist. Vaata korterit lähemalt SIIT.

Korter Piritas
Korter Piritas Foto: www.kv.ee

Korter Tallinna vanalinnas

Tallinna vanalinna südames paikneb neljatoaline korter, mille akendest avanevad imelised vaated ajaloolisele Niguliste kirikule, Raekoja platsile ja vanalinnale. Vaata korterit lähemalt SIIT.

Korter vanalinnas
Korter vanalinnas Foto: www.kv.ee
Korter vanalinnas
Korter vanalinnas Foto: www.kv.ee
Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles