E, 29.05.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Maakleri salatsemine rikkus unistuse tulevasest kodust

Kristina Kostap
, toimetaja
Facebook Twitter
Comments
Vaade Kalamaja asumile
Vaade Kalamaja asumile Foto: Sander Ilvest / Postimees

On igati mõistetav, et tulevased koduomanikud soovivad enne elamispinna ostu veenduda, et juriidiliselt on kõik korrektne ja soetatava korteri puhul ei ilmne hiljem halbu üllatusi. Mida aga teha olukorras, kui kinnisvarakuulutuses olev info ei vasta tõele või selles on puudujääke?

Eestlane on suuri tehinguid tehes üldjuhul ääretult praktiline ning lähtub uue kodu valikul muuhulgas sellest, millised on sellega seotud tulevikuväljavaated ning kas elukoha paberimajandus on ikka korras ja kui palju on vaja teha järelandmisi, et pankade silmis piisavalt maksevõimeline olla.

Hiljuti kodu soetanud Hetlin Villak sai korteriotsingute käigus nii mõnegi valusa õppetunni võrra rikkamaks. Elukaaslasega Noblessneri sadama piirkonda potensiaalset kodu vaatama läinud naine pettus üsna pea nii maakleris kui tema pakutavas kinnisvaras.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles