T, 5.07.2022

Nutikas nipp, mille abil kinnisvara müües rohkem raha saada

Kodu.postimees.ee
Nutikas nipp, mille abil kinnisvara müües rohkem raha saada
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Foto: VidaPress

Kes meist siis ei tahaks oma kodu müügist võimalikult palju teenida. Üks lihtne nipp meelitab ostjaid sageli pisut rohkem raha välja käima. 

Kui oma kodu sisustama asud, aga tead, et see ei jää viimaseks kohaks, kus elada plaanid, võiksid valikute tegemisel silmas pidada seda, millise interjööriga kodu oleks hiljem kõige lihtsam maha müüa.

Nimelt, kirjutab Reader´s Digest, on klassikaliselt ja ajatult sisustatud kodu lihtsam müüa ning sisustus, mis sobib igaühele ega aegu, võimaldab kodu eest pisut kõrgemat hinda küsida.

Näiteks kui valisid kümme aastat tagasi koju peene wenge-tooni mööbli, siis tänasel päeval ei lisa see su korterile mitte mingit väärtust, sest tegu on tõenäoliselt saepuruplaadiga ja selle trendi aeg on ammu ümber.

Kui aga soetasid täispuidust klassikalise joonega köögimööbli, mis on alati moes, võid kindel olla, et see on midagi, mis annab alust kodu eest rohkem raha küsida. 

Seepärast tasub esialgsel sisustamisel rohkem mõelda ja eelistada lahendusi, mis sulle müümisel kõvasti rohkem raha sisse võivad tuua.

Märksõnad
Tagasi üles