33-aastane briti naine otsustas lühtriga leivad ühte kappi panna

Kristina Kostap
, kodustiil.postimees.ee toimetaja
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Lühter.
Lühter. Foto: Pexels / CC0 Licence

Maailm ei väsi üllatamast, niisamuti ei väsi üllatamast ka inimkond. Amanda Liberty, 33-aastane briti naine on otsustanud paari heita 90-aastase ripplühtriga, vahendab apartmenttherapy.com.

Amanda Liberty armastab oma lühtreid väga. Ühte neist peab lausa niivõrd kalliks, et otsustas sellega leivad ühte kappi panna.

Naise elamises oli juba 24 lühtrit, ometigi teadis ta Lumiere'i nimelist lühtrit silmates, et tegemist on armastusega esimesest silmapilgust. E-bayst tellitud saksa päritolu lühter on soetatud aastal 2016. Sama aasta valentipäeval tegi naine lühtrile ka abieluettepaneku.

Naine teadvustab oma kummalist fetišit ning mõistab, kui kõrvalvaatajad teda imelikul kombel silmitsevad. Liberty rõhutab, et ta ei tee oma kentsaka silmarõõmuga kellelegi liiga ning soovib, et inimesed teda selle pärast ülaliia arvustama ei tükiks. Naise ainus soov on elada oma elu viisil, mis teda õnnelikuks teeb.

«Ma soovin, et inimesed näeksid kuivõrd rõõmsaks lühtrid mind teevad ning kuivõrd palju lisaväärtust need mu ellu toonud on,» ütles Liberty. 

Mis siis muud, kui õnne «noorpaarile»!

Märksõnad

Tagasi üles