Fotod: veetlevalt maalähedase majaga saad lambakarja pealekauba

Kristina Kostap
, kodustiil.postimees.ee toimetaja
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Foto: KV.EE

1936. aastal kerkinud maakodu otsib asjalikku peremeest, kes võtaks oma hoole alla mitte ainult terve majapidamise aga ka mitmepealise lambakarja.

Häädemeeste vallas Rannametsa külas müügisolevale maamajale tasub kahtlemata pilk peale visata. Kinnistu, suurusega 2,1 hektarit, tuleb ühes viljaka puuviljaaiaga ning soovi korral ka mitmepealise lambakarjaga.

Foto: KV.EE

1936. aastal ehitatud palkmaja on saanud uue plekk-katuse ja majasisese elektrisüsteemi aastal 2016. Kaasajastatud kolmetoalises majas jagavad kodusoojust puuküttega ahjud ning Viadrus katel.

Foto: KV.EE

Soovi korral saab kinnistu uus omanik kaasa ka mitmepealise lambakarja. Karjatamisega kohanenud lammastel on tugev karjainstinkt ning idee poolest võivad loomad paikneda ka eramust eemal, ent sellest hoolimata vajavad ka nemad teatud varjumisvõimalust ning lahket peremeest, kes igapäevaselt söögi ette annaks.

Foto: KV.EE

Uuri imelise maakodu võimaluste kohta veidi lähemalt SIIT.

Tagasi üles