L, 2.12.2023

Malevanoored aitasid noorel Eesti perel maja remontida

Anna-Liisa Mets
, Kodustiil.ee vastutav toimetaja
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Tubli Voore 1 malevarühm Marge ja Taavi tütre Emmaga. FOTO: Taavi Tänava
Tubli Voore 1 malevarühm Marge ja Taavi tütre Emmaga. FOTO: Taavi Tänava Foto: Taavi Tänava

Remont on korralik ettevõtmine, kus abikäed alati marjaks ära kuluvad. Üks Eesti pere leidis abilised päris huvitavast kohast: õpilasmalevast

Marge ja Taavi Tänava koos tütar Emma ja koer Desireega kolisid kevadel pealinna lähedalt Jõgevamaale 1970ndatel ehitatud talumajja, kus on vaja teha kapitaalremont. Välja tuleb ehitada ka teine korrus. Juba esimeste töödega selgus, et tegemist on oodatust hulga rohkem. «Näiteks kukkus meil kahe toa vahelt sein lihtsalt kokku,» räägib Marge.

Kuna töökäsi on majas alaliselt vaid neli, on igasugune abi perele väga oodatud. Nii ei mõelnud noorsootööd õppinud paar hetkegi, kui märkas kohalikus Facebooki grupis kuulutust, kus Tallinna Õpilasmaleva rühm Voore 1 endale tööd otsis. «Kirjutasime rühmajuhile ja leppisime kõiges olulises kokku. Kohale tulid nad ise, oma bussiga, õnneks see oli juba kuulutuses välja toodud. Meie kodu asus neist umbes 20 kilomeetri kaugusel, mis sobis ka nende eelistustega hästi. Mõeldud-tehtud!» ütleb Marge.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles