E, 4.12.2023

Saue linna kerkiva Kuuseheki elamurajooni teise etapi müük on alanud

Kristina Kostap
, kodustiil.postimees.ee toimetaja
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Kuuseheki elamurajoon.
Kuuseheki elamurajoon. Foto: Estmak Capital

Kinnisvaraarendusettevõte Estmak Capital alustab Sauel Kuuseheki elamurajooni teise etapi müügiga. 

Kokku rajab Estmak Capital Saue mõisapargi lähedusse, Kuuseheki tänavale kolm uut A-energiaklassi elumaja 144 korteriga. Arendusprojekti esimese etapi korteritest on omaniku leidnud ligi seitsekümmend protsenti. Projekti teise etapi ehitusega alustas Nordecon septembri keskpaigas.

Estmak Capital juhatuse liikme Timofey Sukonkini sõnul on senised koduostjad tõstnud esile linnas juba väljakujunenud taristut, teenuseid ning kogukonda.

«Samuti meeldib inimestele asjaolu, et jalutuskäigu kaugusel on erinevad kauplused, koolid, lasteaiad, söögikohad ja palju muud. Uued A-klassi energiamärgisega hooned liituvad kaugkütte võrguga, mis tagab elanikele stabiilsema ja soodsama küttekulu kui alternatiivid,» ütles Sukonkin. 

Majade planeering on hoolega läbi mõeldud ning majadevahelist ala hakkab kaunistama ümbruskonda sulanduv maastikulahendus. Kuuseheki kortermajad on kavandatud kaasaegse liigendatud ehituskehandina, mis sobituvad linnaehituslikult nii piirkonna olemasoleva, kui ka perspektiivse hoonestusega. Majad on kolmekordsed, igaühes 48 korterit - kahe-, kolme- ja neljatoalised. Iga trepikoja soklikorrusel on ühiskasutuses olevad ruumid jalgrataste ja lapsevankrite jaoks. Lisaks asuvad panipaigad korterites. Iga korteri juurde kuulub piisavalt privaatne rõdu või terrass. Samuti on igale korterile ette nähtud vähemalt üks parkimiskoht, suuremate korterite juurde kuulub ka saun. Väikesed elanikud leiavad rõõmu valgustatud ja turvalise hooviga suurelt mänguväljakult.

«Saue on väljakujunenud elurütmiga rahulik linnake, mis asub pealinna vahetus läheduses – rongiga sõidab kesklinna tööle või meelelahutusi nautima alla 30 minuti. Samas saab siia moodsa A-energiaklassi korteri osta Tallinnaga võrreldes oluliselt madalama hinnaga,» lisas Sukonkin.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles