E, 28.11.2022

Need varem iseenesestmõistetavana tundunud esemed on meie kodudest kadumas

Kodu.postimees.ee
Need varem iseenesestmõistetavana tundunud esemed on meie kodudest kadumas
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Kell
Kell Foto: Pexels / CC0 Licence

Veel mõni aasta tagasi tundusid need seadeldised meie kodudes üsna iseenesestmõistetavana, aastal 2018 on need esemed aga inimeste huviorbiidilt kadunud. 

2018. aasta, nagu iga eelnevgi, on toonud uut hingamist nii ehitussektorisse kui ka sisekujundusmaailma. Uuenduslike lahenduste valguses on aga rohkelt esemeid, mis oma müüginumbrite poolest enam silma ei paista ning mida koduomanikud ilmselt ka järgnevatel kalendriaastatel soetada ei kavatse.

Väikesed ekraanid

Inimeste huvisäde kõrgresolutsiooni toetavate telerite vastu on tõusnud ning väiksemad ekraanid lükatakse peagi troonilt, vahendab housebeautiful.com.

Äratuskellad

Nutikad vidinad on äratuskella tööülesanded üle võtnud ning eelseisvatel aastatel väheneb tirisejate osakaal poodides ilmselt veelgi.

Lauaarvutid

Kohmakad ning suured lauaarvutid on samuti asendumas mitmete nutividinatega, mis lisaks oma väiksematele mõõtudele ka oluliselt rohkem silmailu pakuvad.

Uksekell ja uksekoputi

Traditsiooniliste uksekellade ja -koputite tähetund on samuti möödas ning nutikad tehnikalahendused nõuavad tähelepanu endale.

Märksõnad
Tagasi üles