L, 30.09.2023

Lasnamäe suurima elamuarendusprojekti teine etapp koidab

Kristina Kostap
, kodustiil.postimees.ee toimetaja
Facebook
Comments
Liikuri 18c.
Liikuri 18c. Foto: Bonava Eesti OÜ

Elamuarendusettevõte Bonava käivitas Tallinnas Lasnamäe alguses asuva Liikuri Kvartali arendusprojekti teise etapi.

Liikuri 18c kaks seitsmekorruselist, kokku 130 korteriga elamut koos majadevahelise puhkeala ning lasteatraktsioonidega valmib 2020. aastal. Praegu on Bonaval ehituses esimesse etappi kuuluvad seitsmekordne Liikuri 18a ja neljakordne Liikuri 18b hooned, mis valmivad 2019. aasta kevadel.

«Kuna Liikuri Kvartali esimesest etapist on juba 70 protsenti uutest kodudest leidnud omaniku ning nõudlust jätkub, tõimegi turule ka Liikuri Kvartali teise etapi,» selgitas Bonava Eesti müügi- ja turundusjuht Lauri Laanoja. 

Liikuri Kvartal on Lasnamäe käimasolevatest elamuarendusprojektidest mahukaim, hõlmates kokku kuute elumaja 420 koduga, mida ümbritsevad rohelised hoovilahendused ja mänguväljakud, turvalise elukeskkonna kujundamiseks on autode parkimine viidud kinnistu piiridele või majade alla. 

«Senine aktiivne klientide huvi esimeses Liikuri Kvartali etapis on selgelt näidanud, et Tallinna suurima elanike arvuga linnaosas on jätkuv nõudlus kvaliteetsete uute kodude järele. Meie kogemus näitab, et elanikud hindavad Lasnamäed elukeskkonnana -  üle 50% Liikuri Kvartalisse kodu ostjatest elavad ka praegu Lasnamäel ning soovivad senise korteri vahetada uuema vastu,» selgitas Bonava Eesti müügi- ja turundusjuht Lauri Laanoja.

Liikuri Kvartal on piirkonna kesklinnapoolseim uus terviklik naabruskond, mis on mugavalt ligipääsetav nii auto kui ühistranspordiga liiklejale. 

Esimeses etapis valmivad 2019. aasta kevadel Liikuri 18a ja 18b elamud 102 korteriga. Kogu kvartal 420 koduga valmib 2021. aastaks. Igal 1-4-toalisel korteril on rõdu, panipaik ja parkimiskoht, elamutele on omistatud säästlik C-energiamärgis, mis tagab madalad kodukulud.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles