L, 10.06.2023

Kaks kohta, mis külalistele sinu kodust räpase mulje jätavad

Anna-Liisa Mets
, Kodustiil.ee vastutav toimetaja
Facebook Twitter
Comments
Foto: Shutterstock

Selgub, et kui tahes korras su kodu ka poleks, kui oled kahe silma vahele jätnud kaks kohta oma kodus, tundub küllatulnuile ikka, et elamine on koristamata.

Sisustusportaal Apartment Therapy uuris hiljuti inimeste käest, mis on need kohad, mida nad teiste kodudes alati märkavad ja mille hooletusse jätmine tekitab üldmulje segamini kodust ka siis, kui kõik muu piinlikult puhas on.

Selgus, et neid on kaks.

1. Räpased rätikud

Olgu tegemist köögirätiku või rätikuga vannitoas: kui see on must, mõjub see nii eemaletõukavalt, et terve kodu tundub segamini ja räpane. Värskelt vahetatud rätikud mõjuvad esiteks külalistele meeldivalt: see jätab tunde, et tulija on oodatud. Teiseks on see lihtsalt hügieeniline, samavõrd nagu rätikute vahetamatajätmine on ebahügieeniline.

2. Musti nõusid täis valamu

Kui köök on koristamata, kraanikauss musti nõusid täis, on sellest nii raske mööda vaadata, et kogu kodu tundub hooletussejäetuna ka siis, kui kõikjalt mualt on tolm hoolega pühitud ja asjad omadele kohtadele sätitud. Niisiis võid ehk mõned riiulid tolmuseks jätta, aga kraanikausi tühjendamine tuleks prioriteediks seada.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles