IKEA soovitusnimekirjast eelseisvaks suveks leiab ühe julge värvitooni

Kristina Kostap
, kodustiil.postimees.ee toimetaja
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Pilt on illustratiivne.
Pilt on illustratiivne. Foto: shutterstock.com

Rootsi mööbligigandi meelest ei tohiks sellele värvitoonile eelseisval suvel ükski teine värvus konkurentsi pakkuda.

Heitlikud kevadilmad ei pruugi enam kaua kesta, mistõttu on paras aeg hakata tegema ettevalmistusi eelseisvaks suveks. Rootsi mööbligigant IKEA on seoses sellega pannud käpa peale ühele võrdlemisi julgele värvitoonile, mis võiks ettevõtte meelest saata majapidamisi kogu suve.

Julge värv ei pruugi paraku päris kõigile meelt mööda olla. IKEA on seevastu veendunud, et justnimelt see värvitoon võiks teha tormi inimeste majapidamistes.

Maru tormi all peab IKEA meeskond tegelikult silmas päikesest inspireeritud kollast, mis oma erinevate varjundite ja sügavustega võiks väga edukalt eelseisvat suvehooaega saata.

«Kollast saab kodusesse majapidamisse erineval moel integreerida. Veidi õrnema mulje jätmiseks soovitan tekstiilidega mängida,» ütles IKEA sisekujundusosakonna juht Clotilde Passalacqua väljaandele idealhome.co.uk. Veidi jõulisema mulje loomiseks piisab aga ühest-kahest kollasest pilkupüüdvast mööblitükist, et oma kodu suvekuudel särama lüüa.

Tagasi üles