E, 28.11.2022

Kinnisvararallil tuleb müüki 17 tähelepanuväärset uusarendust

Kristina Kostap
, kodustiil.postimees.ee toimetaja
Kinnisvararallil tuleb müüki 17 tähelepanuväärset uusarendust
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Uusarendused, kortermajad Mustamäel Sõpruse puiesteel. Foto on illustratiivne
Uusarendused, kortermajad Mustamäel Sõpruse puiesteel. Foto on illustratiivne Foto: Mihkel Maripuu / Postimees

Eesti suurimaks kinnisvaramessiks kasvanud KV.EE Kinnisvararalli toob laupäeval müüki 17 uusarendust Tallinnas ja Harjumaal, mis peegeldavad koduostjate üha nõudlikumat maitset.

Tänavune Kinnisvararalli on arvult juba kuues ning paistab silma hubaste ning innovaatiliste kodude poolest, mis sobivad ka kõige nõudlikumale perele ja maitsele.

KV.EE tutvustab 13. aprillil Kinnisvararallil koos arendajatega näidiskortereid 17 uusarenduses Tallinna linnas ja lähiümbruses. Nii saavad kodu otsivad pered päeva jooksul külastada ilma varasema kokkuleppeta rohkem kortereid kui muidu mitme kuuga. Kohapeal vastavad arendajad messikülastajate küsimustele ja mitmes arenduses kehtivad Kinnisvararalli külastajaile ahvatlevad soodushinnad. Kinnisvararalli mobiili-koduleht juhatab koduotsijad mugavalt ka ühelt objektilt teisele, uusarendustes pakutav meelelahutus ja suupisted teevad Kinnisvararallist aktiivse kogupereürituse.

«Kodu otsivad pered väärtustavad järjest enam avarat ruumi, aga ka roheluse, looduse ning mere lähedust, mida pakuvad näiteks nii Kiikri Residents Kadriorus kui ka Stroomi ranna lähedal asuv Kolde Rannamaja,» märkis KV.EE juht Tarvo Teslon.

Kinnisvararallil tulevad teiste seas müüki korterid tähelepanuväärsetes uusarendustes nagu Kesk-Peetri kodud, Kiikri Residentsid ja Grand Gonsior.

Kinnisvararalli toimub 13. aprillil kell 11-15, täpsem teave ja pakkumised leiab kodulehelt www.kv.ee/kinnisvararalli.

Märksõnad
Tagasi üles