Kuninganna isiklik assistent avalikustas üllatava fakti kuninglike briljantide kohta

Kodu.postimees.ee
Copy
Kuninganna Elizabeth II
Kuninganna Elizabeth II Foto: Shutterstock

Suurbritannia kuninganna Elizabeth II isiklik assistent on välja andnud uue raamatu «The Other Side of the Coin: the Queen, the Dresser and the Wardrobe», milles ta heidab valgust kuningliku elu köögipoolele. 

Tundub, et ei ole enam midagi, mida me kuningliku perekonna kohta ei teaks. Kuid nüüd on kuninganna isiklik assistent otsustanud jagada lugejatega kahte üllatavat nippi, mida ta oma töös iga päev kasutab. 

Angela Kelly nime kandva assistendi igapäevase töö juurde kuulub kuninganna garderoobi ja juveelide eest hoolt kandmine, vahendab marthastewart.com. Kelly kasutab kuninganna briljantide poleerimiseks veega lahjendatud džinni. «Ma kasutan lahjendatud džinniga niisutatud lappi, millega ma hellalt kuninganna juveelid särama löön,» avalikustab Kelly oma üllatava triki. 2002. aastal kuninganna assistendiks asunud Kellyl on teinegi trikk varrukast võtta. Nimelt kulub kuninganna soengu sättimiseks ohtralt juukselakki, mis satub riietele ja endast plekid maha jätab. Kelly ütleb, et parimaks viisiks nendest tülikatest plekkidest vabanemiseks on kasutada nõudepesuvahendit, millega plekk nuustiku abil ettevaatlikult välja hõõruda. 

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles