Päevinäinud sisekujundustrendid, millega uuel aastal jumalaga jätta

Kodu.postimees.ee
Copy
Elutuba
Elutuba Foto: Shutterstock

Iga hea asi saab ükskord otsa – nii on ka trendidega. Uue aasta saabumine on suurepäraseks ajaks päevinäinud trendidega jumalaga jätta. 

Igal aastal raputab sisekujundusmaailma uued trendid. See aga tähendab, et pikalt au sees olnud sisekujunduselemendid peavad uutele ruumi tegema, kirjutab msn.com. 

Siin on kolm sisekujundustrendi, millega tuleks jäädavalt hüvasti jätta.

Odav mööbel

Mööbel
Mööbel Foto: Shutterstock

Kiirmoe brändid pakuvad meile pidevalt uusimatest trendidest inspireeritud rõivaid. Sama teevad ka suured mööblifirmad. Kuid enamasti tehakse neid tooteid madala kvaliteediga materjalidest, mis peavad vastu ainult mõne aasta. Oma kodu pidevalt uue mööbliga värskendamine on küll tore, kuid see on halb nii keskkonnale kui ka rahakotile. 

Edison pirnid

Edison pirnid
Edison pirnid Foto: Shutterstock

Viimase paari aasta jooksul on need lambipirnid sisustusmaailma vallutanud. Välimuselt stiilsed ja sumedat valgust pakkuvad pirnid on küll ilusad, kuid tegelikkuses ei anna nad eriti valgust ja raiskavad elektrit. 

Dekoratiivpurgid

Dekoratiivpurgid
Dekoratiivpurgid Foto: Shutterstock

Üheks kõige vintskemaks trendiks viimaste aastate jooksul on dekoratiivsete purkide kasutamine. Kunagi originaalse ja uuenduslikuna tundunud trend on oma aja ära elanud. Tagasi on jõudnud aeg, mil purke kasutatakse nende tegeliku otstarbe jaoks.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles