Viis elutarkust, mida kuninglik perekond meile õpetanud on

Kodu.postimees.ee
Copy
Suurbritannia kuninglik perekond
Suurbritannia kuninglik perekond Foto: Shutterstock

Ühendkuningriigi kuninglikul perekonnal on nii mõnigi trikk, mis aitab neil igapäevaelus paremini hakkama saada. PureWow on kogunud kokku viis trikki, mida saavad kõik enda elu lihtsamaks tegemiseks kasutada.

Džinn lööb briljandid särama

Kuninganna Elizabeth II
Kuninganna Elizabeth II Foto: PPE/SIPA/PPE/SIPA/Scanpix

Kuninganna Elizabethil on palju teemante, mis kõik vajavad poleerimist. Kuninganna assistendi Angela Kelly igapäevase töö juurde kuulub kuninganna garderoobi ja juveelide eest hoolt kandmine. Kelly kasutab kuninganna briljantide poleerimiseks veega lahjendatud džinni.

Jooga aitab lennuväsimuse vastu

Sussexi hertsoginna rätsepistes
Sussexi hertsoginna rätsepistes Foto: Paul Edwards/The Sun/PA Wire/PA Images/Scanpix

Kui 38-aastane Sussexi hertsoginna koos prints Harryga Austraaliasse lendas, avalikustas ta kohalikule meediale, et lennuväsimusest lahti saamiseks teeb ta joogaharjutusi. Namaste.

Ridikül peidab dekoltee

Printsess Diana
Printsess Diana Foto: National Pictures / TopFoto / Scanpix

Oma eluajal oli printsess Dianal kombeks autost väljudes asetada ridikül oma rinna vastu, et dekolteed maitsekalt katta. Tänapäeval kasutame sama trikki, kui taksost pärast rasket ööd välja kukume.

Üks number suuremad kingad 

Meghan Markle'i kingad
Meghan Markle'i kingad Foto: POOL/REUTERS/Scanpix

Sussexi hertsoginna on jaganud rahvaga küllaltki praktilist nippi. Nimelt kannab Meghan alati number suuremaid kontskingi, kuna sedasi ei hõõru kingad hertsoginna jalgu ära. 

Hambaharjaga soeng korda

Sussexi hertsoginna Meghan Markle
Sussexi hertsoginna Meghan Markle Foto: Doug Peters/Doug Peters/EMPICS Entertainment/Scanpix

Reisides kasutab Meghan juuste korralikult krunni seadmiseks hambaharja. Birchboxile antud intervjuus sõnas Meghan, et kasutab hambaharja ja juukselakki, et juuksekrunni tehes ripakile jäävad juuksed ilusti ära siluda. 

Tagasi üles