Kinnisvaraekspert: Lasnamäel alles läheb suureks ehitamiseks

Kristina Kostap
, kodustiil.postimees.ee toimetaja
Copy
Raadiku 11.
Raadiku 11. Foto: Erik Prozes

1Partner Kommertskinnisvara juhi Kirill Viguli sõnul saab tööstusajastu Lasnamäel läbi ning lähiajal on oodata olulist meelelahutus- ning äripindade kasvu.

Kirill Viguli kinnitusel on ettevõtjate huvi Lasnamäe vastu hüppeliselt kasvanud. «Kesklinnas hakkavad vabad krundid otsa saama ning seetõttu laienetakse mägedesse. Aasta lõpus läks näiteks kahe Lasnamäe ärimaa krundi nimel mitme arendaja vahel kõvaks ülepakkumiseks, mis on juba märk omaette,» kirjeldas Vigul.

Viguli sõnul hakkab äriliselt Lasnamäe aeg Tallinna tööstusrajoonina otsa saama. «Lasnamäe pole enam vaene ja räämas kant, vaid terved uued elurajoonid muudavad oluliselt nii demograafilist kui ka lihtsalt visuaalset pilti. Siin on 130 000 elanikku ning piisavalt ruumi kontoritele ning meelelahutusele. Ka Ülemiste City ja lennujaam kuuluvad tegelikult Lasnamäe alla,» ütles Vigul ja lisas, et Lasnamäe saab tänavu korraliku hoo sisse.

«Meelelahutust rajatakse kõikjale Tallinnasse juurde. Inimestel on tublisti vaba aega ja raha käes ja ärid tulevad sellele nõudlusele järgi. Näiteks spaadel läheb nii hästi, et vaatamata krõbedale hinnale on vaba tuba raske leida. Ja teisest pensionisambast voolab varsti veel lisaraha peale,» kommenteeris Vigul.

«Lasnamäel hakatakse ehitama nii Tähesaju, Tondiraba kui ka Osmussaare tee piirkonda. Arendamine toimub veidi väiksemas mahus ka teistes mägedes, näiteks Kadaka teed Mustamäel ootavad suured muudatused,» lisas 1Partner Kommertskinnisvara juht.

Tagasi üles