L, 30.09.2023

Mustamäele kerkib harukordse kontseptsiooniga kaasaaegne üürimaja

Kristina Kostap
, kodustiil.postimees.ee toimetaja
Facebook
Comments
Üürimaja NEWTON
Üürimaja NEWTON Foto: Scandium Kinnisvara

Üürikorterite arendaja Scandium Kinnisvara arendab Mustamäele Tehnopoli kõrvale viiekorruselise üürimaja. 

Aadressile Kadaka tee 78d kerkiva hoone ehitus käib ja eilsel sarikapeol tähistati hoone tippkõrguse saavutamist. Maja koos 90 üürikorteriga valmib juba sel suvel.

NEWTONi-nimelisse üürimajja tulevad kolme tüüpi üürikorterid: populaarsed loftid, üüristuudiod ja kahele inimesele mõeldud ühikatüüpi korterid. Üürikorterite suurused jäävad vahemikku 12-28 ruutmeetrit. Lisaks üürikorteritele tulevad majja iga päev avatud jõusaal, meelelahutusruum, pesumasinaruum ja sisustatud väliterrass vaatega metspargile. Süvendatud esimesele korrusele tuleb parkla nii autode kui ka elektrirataste- ja tõukerataste tarbeks. Lisaks plaanib arendaja luua tõukerataste laadimisjaamad, et toimiv tõukeratas oleks alati käepärast.

Ehitus juba käib.
Ehitus juba käib. Foto: Scandium Kinnisvara

«NEWTONist saab Eesti esimene co-living (tõlk ühiselamu) kontseptsiooniga üürimaja. Koha asemel, kus pelgalt magada ja puhata, loome elanikele mugavad võimalused vabaaja veetmiseks, trenni tegemiseks ja sotsialiseerumiseks. Eesmärk on pakkuda Tallinnasse alles kolivatele noortele inimestele kogukonda ja edaspidi ka sõpruskonda, kellega luua uusi startupe, edendada Eesti ettevõtlust ja läbi viia huvitavaid projekte,» seletas Scandium Kinnisvara arendusjuht Kalle Aron.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles