K, 25.05.2022

Ise ei märka, aga teised panevad kohe tähele: detailid kodus, millele enne külaliste saabumist pilk peale heita

Kodu.postimees.ee
Ise ei märka, aga teised panevad kohe tähele: detailid kodus, millele enne külaliste saabumist pilk peale heita
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Külalisteks valmis?
Külalisteks valmis? Foto: Shutterstock

Külalisi võõrustades ei leiagi teinekord aega kõige ja kõigi jaoks. Õnneks piisab mõnest kiirest liigutusest, et võõrustatavad end koduselt tunneksid.

Külalisi oodates oled ilmselt kogu oma majapidamise pea peale pööranud ning viinud läbi sajandi suurpuhastuse. Veebilehe popsugar.com väitel pole aga suurkoristuseks tarvidust, kui vaadata üle alljärgnevad nüansid kodus.

Kodused lõhnad

Sisse astudes pööravad külalised esmalt tähelepanu ümbritsevatele aroomidele ja siis alles sisekujundusele. Veendu, et oled enne külaliste tulekut eluruume õhutanud.

Värsked lilled

Värsked lilled on hästihoitud majapidamise suurimaks ehteks. Kui sul just värskeid lõikelilli käepärast pole, ajavad ka rohelised toataimed asja ära. 

Minibaari varud

Ka juhul, kui sa pole ise just kõige suurem napsisõber, veendu alati enne külaliste tulekut oma minibaari varudes. Kõik inimesed ei piirdu alati vaid ühe tervitusnapsuga.

Puhas vannituba

Külaliste tuleku eel veendu, et oled vannituppa uue paberirulli ja rätikud pannud. Lisapunkte saad kindlasti ka selle eest, kui kõik segistid ja kraanikausid läikima löönud oled.

Korras esik

Esikuruum on ju sisse astudes esimene paik, millele külaliste silmad langevad. Esmamulje kujuneb paari sekundiga, seega veendu kindlasti, et enne külaliste tulekut esikust kõik üleliigse ära viid.

Märksõnad
Tagasi üles