GALERII Vaata, kus elas Ronald Reagan enne Valgesse majja kolimist

Kodu.postimees.ee
Copy

Ameerika Ühendriikide neljakümnendale presidendile ei olnud Hollywoodi rambivalgus võõras. Enne presidendiks saamist oli Reagan tunnustatud näitleja. 

Enne näitlemisega lõpparve tegemist ja Valgesse majja kolimist, oli Ronald Reagani ja tema selleaegse abikaasa Jane Wymani koduks 1938. aastal ehitatud koloniaalstiilis kahekorruseline mõis. Beverly Hills'i linnaosas asuv maja oli paarile koduks aastani 1949. mil Reagan ja Wyman lahutasid, vahendab TopTenRealEstateDeals.com. Vara jagamisel jäi maja Wymani omandisse. Jane Wyman elas majas 1954. aastani. 

Uhke ajalooga maja tuntakse ka Shuwargeri majana, kuna hoone esimeseks omanikuks oli Venemaalt pärit immigrant Marrie Shuwarger. Hollywoodi kuldajastul ehitatud maja arhitekt oli Paul Williams, kes oli üks esimesi tumedanahalisi arhitekte Ameerika Ühendriikides. 

Mõisa kogupindala on 571 ruutmeetrit. Hoones on kokku viis magamistuba ja seitse vannituba. Säilinud on hoone algupärane planeering. Nüüd otsitakse Shuwargeri majale 6,75 miljoni dollari ehk 6,2 miljoni euro eest uut omanikku.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles