T, 21.03.2023

PILDID JA VIDEO ⟩ Selline näeb välja lätlaste hiiglaslik ehituspood, mis sel nädalal Tallinnas uksed avas

Kristina Kostap
, Kodustiil.ee toimetaja
Selline näeb välja lätlaste hiiglaslik ehituspood, mis sel nädalal Tallinnas uksed avas
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments

Läti jaekaupluste kett DEPO avab täna oma esimese kaupluse Tallinnas Avala ärikvartalis. 25 000-ruutmeetrine DEPO on praegu Eesti suurim kodu- ja aia remondi- ja ehituskaupade pood, kust leiab üle 100 000 toote.

DEPO on Läti ehitusmaterjalide pood-ladu, mille põhifookus on isetegemise lahendused.

«Oleme spetsialiseerunud do-it-yourself-lahendustele, pakkudes laia valikut kodu, aia, remondi ja ehituse jaoks. Lisaks poele on DEPO-l ka suur ladu, mis tähendab, et kõik kaubad on ostmise hetkel kohe saadaval,» selgitas DEPO kauplus-lao turundusdirektor Rimants Jugans.

Ta lisas, et kuigi DEPO hoone võib tunduda esmapilgul tavaline, siis ligi 25 000-ruutmeetrise hoone teeb eriliseks keskkonnasõbralik katusematerjal, mis aitab neutraliseerida sõidukite heitgaasi emissiooni. Hoone katusel laiub 15 000-ruutmeetrine Tallinna suurim päikesepark, mis aitab katta kolmandiku kogu planeeritava Avala ärikvartali energiatarbimisest.

Lisaks DEPO kauplusele valmib Avala kvartalisse aasta lõpuks ka esimene 12-korruseline büroohoone Electra, mis juhindub targa maja kontseptsioonist ning pakub kesklinnas parimat elektriautode laadimisvõimalust.

Märksõnad
Tagasi üles