AITA AIDATA! ⟩ Suurperede noorte tudengitee toetamiseks kogutakse esemeid igapäevaseks eluks

Kodu.postimees.ee
Copy
Suurperede noori on võimalik toetada aasta lõpuni.
Suurperede noori on võimalik toetada aasta lõpuni. Foto: Shutterstock

Rocca al Mare keskus ja Eesti Lasterikaste Perede Liit avasid kaubanduskeskuses Headuse Seina, kuhu saab viia tudengite toetuseks erinevaid igapäevaseks eluks vajalikke tarbeesemeid. Noori on võimalik keskuses toetada kuni aasta lõpuni.

«Ülikooli õppima asumine tähendab paljude noorte jaoks kodust lahkumist ja iseseisva elu alustamist. Soovime, et noored saaksid kogu energia suunata õppimisele ning ei peaks liigselt muretsema igapäevase toimetuleku pärast. Seetõttu otsustasime koostöös Rocca al Mare keskusega toetada ambitsioonikaid suurperest pärit noori ning koguda noorte õpinguteks ning igapäevaseks toimetamiseks vajalikke esemeid. On äärmiselt hea meel, kui tudengid saavad lisaks kohustuslikule kirjandusele soetada näiteks erialase teose, mille abil eesmärkide täitmisele lähemale liikuda,» lausus Eesti Lasterikaste Perede Liidu president Aage Õunap.

Valitud nädalavahetustel on Rocca al Mare keskuses kohal ka vabatahtlikud, kes aitavad inimestel Headuse Seina üles leida. Oodatavate tarvete nimekirjas on jalanõud, koolitarbed, kööginõud, söögiriistad, spordivahendid, saunalinad ja palju muud tudengile eluks vajalikku.

Täpsemaid soove saab lugeda Rocca al Mare keskuses Headuse Seinalt ja kampaanialehelt.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles