T, 28.03.2023

UUSARENDUS ⟩ Pärnus jõudsid müüki esimesed jõeäärsed miljöökorterid!

Kristina Kostap
, Kodustiil.ee tegevtoimetaja
Pärnus jõudsid müüki esimesed jõeäärsed miljöökorterid!
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Pärnu jõgi. Pilt on illustratiivne.
Pärnu jõgi. Pilt on illustratiivne. Foto: Urmas Luik / Postimees

Pärnus tuli müüki esimene spetsiaalselt jõeäärsesse keskkonda sobitatud kolmest väikesest kortermajast.

Pärnus tuli müüki esimene spetsiaalselt jõeäärsesse keskkonda sobitatud kolmest väikesest kortermajast.

LVM Kinnisvara maakleri Jane Riidametsa kinnitusel võtavad kesklinna vahetusse lähedusse, Rääma tänavale kerkivad Bremeni Kodud jõeäärsest elukeskkonnast maksimumi.

«Pärnu jõe suudme ligidal, promenaadi ääres pole kodukoht, kus ümbrust läbi kitsa korteriakna vaadata,» rõhutas Riidamets. Väikestes, jõerannale sobivates majades on igal kodul kas terrass või suur rõdu, et jõe ääres elamisest parim võtta.

Arhitektuuribüroo Korrus loodud kolm puhta disainiga ja moodsat kortermaja sobituvad oma kolme korruse, heleda plaatfassaadi ja puitlaudisega suurepäraselt ümbritseva roheala ning eramutega.

Kesklinna vahetusse naabrusse kerkivad Bremeni Kodud asuvad Pärnu südalinnast veerandi ning rannarajoonist poole tunnise jalutuskäigu kaugusel.

Bremeni Kodude kolme majja rajatakse kokku 28 ühe- kuni neljatoalist korterit. Kokku rajatakse kolmes majas 28 korterit. Kõigil korteritel on terrass või rõdu, mõnel korteril ka saun, kodusid ümbritseb viljapuuaed. Hoonete ees on jalgrataste lihtsamaks hoiustamiseks lukustatavad jalgrattamajad.

Märksõnad
Tagasi üles