Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

TÄISKUUÖÖSÖÖMING ⟩ Peipsi rahvas paneb nädalavahetusel püsti 27 üheõhturestorani

Üheõhturestoranide õued on avatud 15.jaanuaril kell 16.00-23.00. FOTO: Taago Heinmaa

Peipsimaal on Starõi Novõi God ehk vana uus aasta. Külalisi oodatakse osa saama Pöörasest TäiskuuÖÖsöömingust 15. jaanuaril kell 16.00-23.00.

27 üheõhturestorani avavad Iisakust Saaboldani oma õued, pakuvad lõkketoite, toite ning jooke elava tule ja täiskuu paistel. Menüüd on talvised ja soojendavad ning täiskuu annab toitudele erilise väe.

Kaasa on võimalik osta kõike, mida sahvrites veel leidub ja mille pererahvas on lauale toonud või ise käsitööna valmistanud.

Restoranide menüüd on talviselt tummised ja soojendavad. FOTO: Taago Heinmaa

Lisaks saab külastada kogu söömingu ajal Peipsimaa muuseumi Kasepääl, kogeda Kalevipoja muuseumis eksklusiivset muuseumikülastust pimedas, seigelda Alutaguse Rahvuspargi Külastuskeskuses Kauksis ning minna Iisaku muuseumisse laternavalgel Alutaguse vaimujuttude ringkäigule kell 20 ja 22.

Söömiste vahepeal saab kogu perega aktiivselt aega veeta, sest külalisi ootavad saanisõidud lumises metsas, Kauksi jäämäed, koduloo majad, mänguhoov lammaste, kitse ja jänestega, uisutamise võimalused, karakatisõidud Peipsi järvel, kelgusõit koertega, muusikalised etteasted ning soovi korral suitsusaun ja karastav jääsuplus.

Üheõhturestoranide õued on avatud 15.jaanuaril kell 16.00-23.00. Festivali info leiab SIIT

Tagasi üles
Back