T, 29.11.2022

GALERII ⟩ Mustamäele kerkib tulise nimega üürimaja

Kodu.postimees.ee
Mustamäele kerkib tulise nimega üürimaja
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments

Mustamäele Mustika keskuse lähedale arendatakse viiekorruselise üürimaja.

Aadressile Laki 24/2 kerkivasse hoonesse tuleb 151 ühe- ja kahetoalist stuudiot ja lai valik elanikele mõeldud ühisalasid. Projekti arendajal, Scandium Kinnisvaral, on ehitusluba hoonele  olemas ja tööd algavad peatselt, ehitajaks on Mitt & Perlebach. Hoone valmimine on planeeritud 2023. suvesse.

Üürimaja hakkab kandma tulist nime MAGMA Stuudiod, ning majja tuleb kolme tüüpi üürikortereid – kahetoalise planeeringuga suuremad, klassikalised ühetoalised ning spetsiaalselt kahele inimesele mõeldud kompaktsed korterid. Lisaks rajatakse majja co-living (kogukonna) elustiilile omased mugavusruumid – iga päev elanike käsutuses olev jõusaal, meelelahutus- ja puhkeruum, õppimiseks ja töötamiseks mõeldud ühistöötamisala ning igale korrusele eraldi pesumasinaruum. Õuealal saab lisaks meelelahutus- ja sportimisvõimalustele asuma kogukonnaaed koos istutuskastide ja kasvuhoonega. MAGMA Stuudiote katusele on ette nähtud 40kW-suurune päikesepark.

Kalle Aron, Scandium Kinnisvara juhatuse liige: «MAGMA Stuudiod on Scandiumi portfellis viies spetsiaalselt üürimajaks ehitatud suur hoone. Oma lisavõimalustelt on tegemist kahtlemata parima varustatavusega co-living elustiilis hoonega, kus nii piirkonnas töötavad spetsialistid kui ka tudengid saavad end maksimaalselt hästi tunda. Maja hakkab haldama Scandiumi gruppi kuuluv suurte kogemustega Nestin Rent.»

Ildiko Siimon, Nestin Rent teenindusjuht: «Co-living elustiiliga majad on Eesti noorte inimeste seas väga hästi vastu võetud. Majad on populaarsed sarnase mõttelaadiga aktiivsete ja suhtlemisaltite spetsialistide ja tudengite seas, tänu millele on erinevad üritused majas üsna sagedased. Eriti koroona-aja tingimustes on vajadus kogukonna järele veelgi suurenenud ja just seda meie juhitavad ja Scandiumi arendatud majad elanikele lahkel moel pakuvad.»

Märksõnad
Tagasi üles