K, 4.10.2023

Eesti kinnisvarabüroo hinnati rahvusvahelisel konkursil parimaks

Kodu.postimees.ee
Facebook
Comments
Tallinn.
Tallinn. Foto: Tairo Lutter / Postimees

Uus Maa kõige eksklusiivsemale kinnisvarale pühendunud butiikbüroo Luxum on globaalselt hoo sisse saanud ja pälvib üha enam rahvusvahelist tähelepanu, olles värskelt pärjatud Luxury Lifestyle Award poolt auväärse tunnustuse ja tiitliga kui parim luksuskinnisvarabüroo Eestis.

Luxury Lifestyle Award on üks tuntumaid ja hinnatumaid konkursse, mis toimus juba 13. korda ja mille kogenud žürii keskendub parimate väljavalimisele üle kogu maailma, andmaks parimatele kõrgeima kvaliteedi kinnituse.

Iga-aastasel konkursil võistlevad kõrvuti sajad brändid enam kui 60 riigist ning Luxum on esimene, kes Eestis selle auhinna saanud on.

Büroo juhtivmaakler Lii Salusaar usub, et brändi konkurentsituks tugevusteks on nende rahvusvaheline kontaktivõrgustik ja haare, lai ja tugev objektide portfell, maaklerid ning see, et kõik objektid on esindatud kõige olulisemates rahvusvahelistes portaalides.

Luxum on Uus Maa 2021. aastal loodud butiikbüroo, mis on pühendunud Eesti kõige eksklusiivsema kinnisvara rahvusvahelisele müügile.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles