E, 28.11.2022

Lidl avab sel nädalal Eestis esimesed kaheksa kauplust

Kristina Kostap
, kodu.postimees.ee tegevtoimetaja
Lidl avab sel nädalal Eestis esimesed kaheksa kauplust
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Lidl kauplus Saksamaal. Pilt on illustreeriv.
Lidl kauplus Saksamaal. Pilt on illustreeriv. Foto: Christoph Hardt via www.imago-images.de/Scanpix

Euroopa juhtiv jaemüüja Lidl avab neljapäeval, 3. märtsil samaaegselt üle Eesti kaheksa kauplust – Tallinnas, Tartus, Narvas ja Pärnus.

Avamistseremoonia ja lindilõikamine toimub üheaegselt 3. märtsil vahetult enne kõigi kaupluste pidulikku avamist kell 8 hommikul. Lidli kaupluste avamisel osalevad Saksamaa suursaatkonna, Saksa-Balti Kaubanduskoja ja kohalike omavalitsuste esindajad ning Lidli piirkonnajuhid.

Uued Lidli kauplused on keskkonnasäästlikult ehitatud ning kõikidele hoonetele on väljastatud rahvusvaheline EDGE ehitussertifikaat. Hooned on energiasäästlikud ja kasutavad ainult roheenergiat. Uutel kauplustel on avarad, kõrgete lagedega müügisaalid ning laiad vahekäigud mugavaks ostlemiseks. Kõik Lidli poed on hästi ligipääsetavad nii ühistranspordi, ratta kui autoga.

Kaheksa esimese kaupluse avamine paneb aluse Lidli laienemisele üle Eesti. Koos kaupluseketi arendamisega on Lidl investeerinud ka erinevatesse kohalikesse taristuprojektidesse ja keskkonda. Tartus Annelinnas on Lidl välja ehitanud uue Kalda tee ja Kaunase puiestee ristmiku. Pärnus on loodud uus tee Papiniidu piirkonda. Ka Tallinnas ja Narvas on Lidl andnud olulise panuse linnakeskkonda – loonud puhkealasid, ehitanud uusi teid ning istutanud poodide ümbrusesse ligi 7000 puud ja põõsast.

Neljapäeval, 3. märtsil kell 8.00 avab Lidl oma kauplused järgmistes asukohtades:

Tallinn, Kristiine - Sõpruse pst 153

Tallinn, Mustamäe - Karjavälja tn 12

Tallinn, Lasnamäe - Raadiku 11

Tallinn, Lasnamäe - Tähesaju tee 4

Tallinn, Haabersti - Rannamõisa tee 12a

Tartu, Annelinn - Kalda tee 29

Narva - Tallinna mnt 7

Pärnu, Papiniidu - Riia mnt 106

Märksõnad
Tagasi üles