N, 1.12.2022

Harku järve äärne arendus jõuab lõppfaasi

Kodu.postimees.ee
Harku järve äärne arendus jõuab lõppfaasi
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Järveotsa kodud.
Järveotsa kodud. Foto: Bonava

Harku järve läheduses asuvasse elupiirkonda Haaberstis kerkib kokku viis korterelamut 174 korteriga.

«Tänastes muutlikes turutingimustes muutub koduostjate jaoks üha määravamaks kinnisvaraarendajate usaldusväärsus ja läbipaistev tegutsemine. Bonavalt uue kodu ostjad saavad olla kindlad, et ostu-müügilepingus fikseeritud kodu hind on kliendi jaoks lõplik. Olles koduostu otsuse eelnevalt hoolikalt läbi kaalunud, on uusarenduste puhul otstarbekas leping sõlmida pigem arenduse algfaasis, et end võimalikest tulevastest hinnamuutustest mitte mõjutada lasta,» kommenteeris Bonava müügi- ja turundusjuht Lauri Laanoja.

Järveotsa kodud pakuvad peredele ühtaegu nii kaasaegse linnakodu mugavusi kui looduslähedust. Kodusid iseloomustavad läbimõeldud planeeringud, suured aknad ja kaasaegne vesipõrandaküte ning iga kodu juurde kuulub hubane rõdu ja isiklik panipaik.

Koos hubaste puhke- ja mängualadega rajatakse tulevaste elanike jaoks terviklik elukeskkond, kus parkimine on viidud turvaliselt majade alla ja kinnistu piiridele ning tööde käigus on välja ehitatud ka uus Tasandi tänav. Samuti säilitatakse ja korrastatakse kinnistuga piirnev Järveotsa oja, mis koos terviserajaga loob kogu piirkonnale lisaväärtust ja omanäolisust.

Järveotsa Kodude esimene elamu aadressil Tasandi 8 valmis 2021. aasta lõpus ning kõik elanikud on sisse kolinud. Teise etappi kuuluvates Tasandi 1 ja 3 elamutes leidub veel vabu kodusid, mis on sissekolimiseks valmis juba käesoleval sügisel. Kogu elupiirkond viie korterelamu ja 174 koduga valmib 2023. aasta sügiseks. 

Märksõnad
Tagasi üles