P, 26.06.2022

PILDID ⟩ Jänedal on müüa imetabane suvituspaik

Kodu.postimees.ee
Jänedal on müüa imetabane suvituspaik
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Foto: KV.EE

Lääne-Virumaal Jäneda külas müüakse võimsa iluaiaga suvituskrunti.

Imetabane suvituskrunt asub 60 kilomeetri kaugusel pealinnast. Siit leiab kaks elumaja, sauna ja kõrvalhooned. Pilkupüüdev, energiatõhus ja kaasaegne Finnlogi ühekorruseline palkmaja Ajari on valmistatud lamellpalgist ning on sobiv aastaringseks elamiseks. 2010. aastal valminud elamut, üldpinnaga 164 ruutmeetrit, ilmestavad suured klaaspinnad. 

Foto: KV.EE

Ühekorruselises majas on esikuga külgnev garderoob, kööginurgaga elutuba, kaks magamistuba, hobituba, kabinet ja WC. Elutoast paremale jääb eesruumiga saunakompleks. Elutoa ja sauna eesruumist pääseb omakorda 40-ruutmeetrisele terrassile. 

Foto: KV.EE

Krundil asub veel 127-ruutmeetrine kahekümnendatel ehitatud eterniitkatuse ja maakivikeldriga palkmaja; kaheksakümnendatel valminud unikaalne 72-ruutmeetrine puitvoodriga 12-tahuline ümarsaun; 115-ruutmeetrine kuur; 17-ruutmeetrine ja tiigiäärne väiksem aiamajake; 13-ruutmeetrine pumbajaam ja puidust lehtla.

Foto: KV.EE

17 200-ruutmeetrisel krundil on oma tiigi ja voolusängiga kaunilt haljastatud aed. Neljal suurel vähest hoolt vajaval killustikupeenral kasvavad igihaljad okaspuuvormid. Aias on liigirikas valik kõrrelisi ja püsikuid. Iseäranis suurt rõhku on pandud söödavate viljadega puudele ja põõsastele. Tiigis elavad kuldkalad, samuti meeldib seal elutseda vesilikel, konnadel ja kiilidel.

Foto: KV.EE

Uuri põneva pakkumise kohta kinnisvaraportaalist KV.EE huvi korral veidi lisaks!

Märksõnad
Tagasi üles