T, 4.10.2022

AMETLIK ⟩ IKEA avab Tallinna kaupluse 25. augustil

Kristina Kostap
, kodu.postimees.ee tegevtoimetaja
IKEA avab Tallinna kaupluse 25. augustil
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
IKEA kauplus. Pilt on illustreeriv.
IKEA kauplus. Pilt on illustreeriv. Foto: Shutterstock

Rootsi mööblifirma IKEA avab 25. augustil oma esimese poe Eestis. 30 000 ruutmeetri suurune pood asub Tallinna lähistel Kurnas ning seal on kohe kaasa ostmiseks ligi 9000 kodusisustustoodet. Lisaks avatakse Kurnas pea 400-kohaline Rootsi restoran, kus pakutakse nii hommiku-, lõuna- kui õhtusööki ning maailmakuulsaid lihapalle.

«Täna alustame päevade loendamist esimese suure IKEA poe avamiseni Eestis. Pood pakub täielikku IKEA kogemust: seal on inspireeriv näidistesaal, ligi 9000 koheseks kaasaostuks mõeldud sisustustoodet, planeerimis- ja sisekujundusteenused ning laste mängutuba. IKEA poe avamine teeb taskukohased kodusisustuslahendused Eesti elanikele veelgi kättesaadavamaks,» ütles IKEA Baltikumi müügijuht Ian Strickland.

IKEA Tallinna pood pakub kodusisustuseks nii inspiratsiooni kui sisustuskaupu ning planeerimis- ja sisustusteenuseid, kuid samas on see ka koht, kus perega aega veeta. IKEA Rootsi restoranis saab süüa nii hommiku-, lõuna- kui õhtusööki ning lastele on pühendatud erinevad mängualad.

IKEA Tallinna poes on ka lahendusi, mis on terves Baltikumis unikaalsed. Näiteks klaasist rohemaja, kus müüakse taimi, välimööblit ja hooajalisi sisustuskaupu, ning iseteeninduskassad.

IKEA pood saab olema avatud esmaspäevast pühapäevani kell 10.00–20.00. Tallinna tellimis- ja väljastuspunkt Peterburi teel jääb avatuks kuni Tallinna poe avamiseni.

Märksõnad
Tagasi üles