N, 8.12.2022

Viimase kümnendi üks suurimaid elamuarendusi on valmis!

Kristina Kostap
, kodu.postimees.ee tegevtoimetaja
Viimase kümnendi üks suurimaid elamuarendusi on valmis!
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments 2
Pärnaõue elamuarendus.
Pärnaõue elamuarendus. Foto: Bonova

Elamuarendusettevõte Bonava lõpetas Haaberstis, Kakumäel, Pärnaõue elamuarenduse viimase etapiga. Kolm valminud kortermaja Printsu teel oli viimane osa Pärnaõue elupiirkonnast, mis on viimase kümnendi üks suurimaid erakapitalil põhinevaid elamuarendusprojekte.

Pärnaõue esimeste elamute rajamist alustati 2008. aasta kevadel. Enam kui kümne aastaga on valminud 45 maja 740 korteriga, mis on koduks rohkem kui 1500 elanikule. Viimases etapis valmisid Pärnaõue rahulikuimas piirkonnas, Printsu teel, kolm kahekordset Pärnaõue Premium Star elamut. Esimestele klientidele on uued kodud juba üle antud.

«Pärnaõuest on kujunenud terviklik elupiirkond, mis on eriti sobilik lastega peredele ja aktiivset eluviisi harrastavale linnainimesele. Saame Bonavas öelda, et Pärnaõue on olnud üks meie eduloo alustalasid ning Premium Star kodud sobivad suurepäraselt lõpetama meie suuremahulist arendustegevust Pärnaõuel,» märkis Bonava Eesti tegevjuht Taavi Soorm. Viimase etapi valmimine pani punkti kogu Pärnaõue elupiirkonna arendamisele.

Märksõnad
Tagasi üles