R, 7.10.2022

SUUR GALERII ⟩ Vaata, kes käisid Kalevi uuendusliku täidisega šokolaaditahvlite esitlusel!

Kodu.postimees.ee
Vaata, kes käisid Kalevi uuendusliku täidisega šokolaaditahvlite esitlusel!
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments 1

Eestis armastatud toidubränd Kalev tõi turule uue šokolaaditahvlite sarja Laetud!, mis jõuab poelettidele septembri keskel. 

Orkla Eesti juhatuse esimehe Kaido Kaare sõnul on Kalevi pikk ajalugu märk kvaliteedist ja usaldusväärsusest. «Kalev on aastaid olnud Eesti elanike armastatuim bränd. Me oleme oma ajaloo üle väga uhked ning meie toodete tarbijatele ülimalt tänulikud. Tarbijate usaldus on andnud meile rahvusvahelises konkurentsis püsimiseks julguse uuendusi kindlamalt ette võtta ning täna olemegi astumas esimesi samme uueneva Kalevi suunal,» lisas Kaare.

Orkla Eesti turundusdirektori Annika Oja sõnul väljendab Kalevi sel suvel lansseeritud uus pakendikontseptsioon paremini nii Kalevi kui ka maiustuste tarbijate tänaseid väärtusi.

«Eesti elanikud väärtustavad aina enam kestlikkust ja tervislikkust, hindavad kõrgelt eetilist ja keskkonnasõbralikku tootmist ning huvituvad põnevatest maitsekombinatsioonidest. Seda kõike soovib uuenev Kalev pakkuda. Sel sügisel toomegi turule uuel tootmistehnoloogial põhinevad rohke täidisega kihilised šokolaaditahvlid Kalev Laetud! See, esialgu kolmest šokolaaditahvlist koosnev tootesari, on ehe näide Kalevi innovaatilise tootearenduse potentsiaalist – uued põnevad maitsed, sertifitseeritud toorained, kestlikum pakend ja nooruslikum disain – kõik koos ühes tootes,» ütles Oja.

Tooteesitlusel kinnitati, et uute maitsete väljatöötamiseks kasutati sadu inimesi, kes oma ausa hinnangu andsid. Uued tooted on siinses maailmanurgas erilised, kuna tehnoloogiat, mis nende valmistamiseks kasutatakse, ei ole laialt levinud. Kihiliste šokolaaditahvlite tootmisliini investeeriti ligi 800 tuhat eurot.

Kalevi Laetud! tootesarja kuuluvad piimašokolaad piimatäidise, toffee ja metspähklitükkidega; piimašokolaad banaanitäidise, toffee ja maasikatega ning piimašokolaad õhitud riisi ja maasikatega. Kihiliste šokolaaditahvlite tootmisliini investeeriti ligi 800 tuhat eurot ning tegemist on nii Eesti kui Põhjamaade mõistes uuendusliku tootmistehnoloogiaga.

Märksõnad
Tagasi üles