K, 22.03.2023

ELU VÕIMALUS ⟩ Eesti kinnisvaraarendaja annab aastaks ära tasuta korteri!

Kristina Kostap
, kodu.postimees.ee tegevtoimetaja
Eesti kinnisvaraarendaja annab aastaks ära tasuta korteri!
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Kahetoaline korter Vikimõisa uuselamurajoonis.
Kahetoaline korter Vikimõisa uuselamurajoonis. Foto: Karl Kasepõld

Kaamos Kinnisvara annab ühele õnnelikule terveks aastaks kasutada täielikult sisustatud uhiuue kahetoalise korteri Harku järve äärses Vikimõisa elamurajoonis.

«Viimase aasta kiire inflatsioon ja koduga seotud kulude kasv on mõjutanud meid kõiki. Eriti neid, kes alles sisenevad kinnisvaraturule, töötavad sotsiaalselt olulistes, aga madalalt tasustatud valdkonnas või üürivad kinnisvara,» rääkis Kaamos Kinnisvara turundusjuht Maris Pukk. See ajendas arendajat ellu kutsuma konkursi, mille võitjale antakse terveks aastaks kodu ja seda täiesti tasuta.

Foto: Karl Kasepõld

Auhinnaks on Kaamose sisekujundaja Maarja-Liis Rüüteli poolt disainitud ja täielikult möbleeritud kahetoaline korter Vikimõisa uuselamurajoonis, mis asub Tallinnas Harku järve naabruses. «Vikimõisas on olemas kõik eluks vajalik. Siin ei pea tegema järelandmisi rohelise keskkonna ega linnaelu mugavuste osas,» kirjeldas piirkonda Pukk.

Foto: Karl Kasepõld

Kilomeetri raadiuses on Rocca Al Mare kaubanduskeskus, Rimi, Selver ja Tallinna loomaaed. Linna pääseb mugavalt nii auto, bussi kui trolliga. Valgusküllase ja ruumika korteriga tuleb kaasa panipaik esimesel korrusel ning parkimiskoht maja all. Korteri juurde käib igakuine koristusteenus.

Foto: Karl Kasepõld

Konkurss on suunatud kõigile neile, kellele see auhind päriselt väärtust loob. Oled sa tudeng, õpetaja, tuletõrjuja, politseinik või kodusotsija. Osalemiseks tuleb saata Kaamos Kinnisvarale põhjendus, miks just sina väärid seda korterit. «Saabunud lugude hulgast valime välja meid kõige enam puudutanud lood ning loosime nende hulgast õnneliku korteri võitja,» rääkis Pukk.

Oma lugu saab 13. novembrini esitada SIIN. Avalikul auhinnaloosil selgub võitja 19. novembril.

Märksõnad
Tagasi üles