L, 4.02.2023

PILDID ⟩ Jõuluks koju! Tartumaa metsade rüpes peidab end tõeline maiuspala

Kodu.postimees.ee
Jõuluks koju! Tartumaa metsade rüpes peidab end tõeline maiuspala
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Foto: KV.EE

Linnakärast kõrini ja hing ihkab maale? Ole mureta, Tartu linnast ligemale 20-minutilise autosõidu kaugusel ootab imetabane palkmaja uut pererahvast, kellega kodusoojust jagada. 

Pakkumine sisaldab 155-ruutmeetrist kahekorruselist palkmaja ning seda ümbritsevat 10 869-ruutmeetrist krunti. Metsade rüpes asuv kodu vahetab omanikku 194 000 euroga.

Foto: KV.EE

Maja esimeselt korruselt leiab esiku, WC, avatud planeeringuga elutoa-köögi, sauna ja duširuumi. Elutoast on omakorda pääse terrassile. Korrus ülevalpool on kolm magamistuba, WC ja duširuum. Ühest magamistoast pääseb rõdule, millelt viib trepp omakorda esimese korruse terrassile. 

Foto: KV.EE

Majal on võrdlemisi soodsad ülalpidamiskulud. Kodusooja eest hoolitseb mugav maaküte. Esimesel korrusel põrandaküte, teisel korrusel radiaatorid. Avatud köögiga elutuppa on soovi korral võimalik paigaldada kamin.

Foto: KV.EE

Hoovist leiab väikese mänguväljaku pere pisematele. Maja müüakse kogu sisustuse ja tehnikaga ning selle müügihind on läbiräägitav! Uuri pakkumise kohta kinnisvaraportaalist KV.EE veidi lisaks!

Märksõnad
Tagasi üles