R, 24.03.2023

PILDIEKSKURSIOON ⟩ Prisma taasavas uuenenud Sikupilli hüpermarketi

Kristina Kostap
, kodu.postimees.ee tegevtoimetaja
Prisma taasavas uuenenud Sikupilli hüpermarketi
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments

Prisma taasavas 15. detsembril põhjalikult uuendatud Tallinna Sikupilli hüpermarketi. Piilume sisse ka!

Prisma Eesti maajuhi Teemu Kilpiä sõnul pöörab Prisma kaupluste uuendamise juures suurt tähelepanu kliendimugavusele, laia sortimendi pakkumisele ja keskkonnahoiule. Sikupilli hüpermarketi uuendamisel võeti olulisel määral arvesse klientide tagasisidet.

«Inimeste ootusi arvestades saab Sikupilli Prismas nüüd värsket suitsukala otse ahjust. Lisaks tõime juurde ananassilõikuri ja greibimahla masina ning värskendust sai Fazeri lett. Uuendusena tuli juurde Prisma Paar, kus veinid on jaotatud toiduga sobivuse järgi,» ütles Kilpiä.

Toidukauba osas uuendati Food Marketi ala, kus pakutakse värsket liha ja kala, samuti valmistooteid. Tehnikaosakonna sortimendis on nüüd ka telefonid, tahvelarvutid ja tooted mänguritele. Samuti laienes ehitus- ja remondiosakonna kaubavalik.

Kilpiä rõhutab, et külastajate tagasiside on jätkuvalt oodatud nii kaupluse infoletis kui ka kodulehe kaudu.

Kliendimugavuse kõrval peab Prisma kauplusi arendades silmas vastutustundliku ettevõtluse põhimõtteid. «Kasutame tehnosüsteemide jääksoojust, efektiivseid külmriiuleid ja LED-valgusteid,» selgitab Kilpiä.

Prisma tegevustes vastutustundliku ettevõtluse vallas tõusevad esile kolm suunda – keskkonnahoid, jätkusuutliku tarbimise toetamine ja suund õiglase maailma poole nii töösuhetes kui õiglase kaubanduse järgijana.

Uuenenud Sikupilli Prisma on avatud kogu ööpäeva vältel.

Märksõnad
Tagasi üles