L, 4.02.2023

UUS JA PAREM ⟩ Tallinn saab suve alguseks tuttuue Mööbliaida

Kristina Kostap
, kodu.postimees.ee tegevtoimetaja
Tallinn saab suve alguseks tuttuue Mööbliaida
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Mööbliait Tartus.
Mööbliait Tartus. Foto: Erakogu

Tartu maantee väljasõidu äärde Peetrisse kerkib 4500 ruutmeetrine Mööbliait.

Seni Sauel asuv esindus on ajale jalgu jäänud nii ehituslikult ja ka asukohana. Uus on lihtne kahekorruseline kaubandushoone, millele on ligipääs Tartu poole sõites. 

Mööbliaida juhataja Urmas Koorits räägib, et Tallinna tulema pani mööblimüüja hea Tartu kogemus ning Tallinna külje alla tuleb Lõuna-Eesti mööblipoe kaks korda suurem koopia. Tartu maantee algus valiti teadlikult, et ka Narva ja Pärnu poolt tulijail oleks sinna asja.

«Klientide senisest parem ligipääs on igale kaubandusettevõttele oluline ja 4000 ruutmeetrit müügipinda on piisav kaalukeel,» lisab ta.

Kavandatav uus Mööbliait.
Kavandatav uus Mööbliait. Foto: Erakogu

«Kuigi Eestis on vahemaad väikesed, kippus Sauele läinud klient meie jaoks tee peal ära kaduma. Euroopa mööblikaubanduse trend on täna selline, et kuigi koroonaajal pandi füüsilisi poode kinni ja mõeldi, et füüsilist poodi pole vaja ning tulevik kuulub vaid e-kaubandusele, tahavad inimesed siiski ostetavat mööblit oma käega katsuda. Tuled, katsud ja saad ostetu laost kätte. Nii ongi meil sümbioos toimivast e-poest ja füüsilisest kauplusest, kus on tooted välja pandud,» räägib Koorits mööblikaubanduse köögipoolest.

Tartus, Rakveres ja Tallinna külje all tegutseva Mööbliaida kontseptsioon näeb ette, et kõik tooted, mis näidistena väljas, on Eestis laos olemas ja tarnitakse kliendile maksimaalselt kolme päeva jooksul. Mööbliaida Tallinna uus kauplus on üks Eesti suurimaid ühe omaniku käes olevaid mööblikauplusi Eestis, märgib Urmas Koorits. Ta lubab, et tooteliinid katavad ära kogu kodu sisustusvajaduse, ainult köögimööblit ei ole. Tallinna Mööbliaida ehitab suveks Mapri Ehitus.

Märksõnad
Tagasi üles