T, 21.03.2023

Selgus 2022. aasta hinnatuim kinnisvaramaakler

Kodu.postimees.ee
Selgus 2022. aasta hinnatuim kinnisvaramaakler
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Eve Kaunis.
Eve Kaunis. Foto: Erakogu

Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja (EKMK) liikmete hääletuse tulemusel valiti aasta kinnisvaramaakleriks 2022 ELUMi kinnisvarabüroo maakler Eve Kaunis.

«Eesti Kinnisvaramaaklerite Koda valib iga aasta enda liikmete seast välja kinnisvaramaakleri, kes väärib tunnustust ning nimetust aasta kinnisvaramaakler. Esitatud kandidaat peab olema kutseline maakler, koja liige ja igapäevaselt tegev kinnisvara vahendustegevuses. Samuti peab olema kandidaat laitmatu mainega,» selgitas EKMK juhatuse liige Annely Sermat.

«2022. aastal anti auhind välja juba 20. korda. Eve Kaunis on aasta maakleriks valitud kaks korda. Eve on kauaaegne koja liige, kõrge töödistsipliiniga professionaalne maakler, kes on aastaid osalenud ka EKMK aukohtu töös.»

Eve Kaunis lausus, et ametikaaslaste tunnustus on talle väga oluline, sest aasta maakleri valikuvoorudes saavad hääletada kõik EKMK liikmed ning selline laiapõhjalisus lisab tiitlile kindlasti veelgi väärtust.

«Teisalt on selle tiitli puhul kahtlemata tegemist maakleri kui ameti väärtustamisega ühiskonnas laiemalt. Tegemist on olulise ametiga, millel on oma kutsestandard, kus tegutsedes pead orienteeruma nii seadusloomes kui ka kursis olema erinevate kinnisvaravaldkonda mõjutavate suundumustega. Loomulikult on see kõik ka märk küpsuse ja süsteemsuse saavutamisest kinnisvaraturul, mille igapäevane osa on sõltumatu ja professionaalne vahendus- ning hindamisteenus,» lausus Eve Kaunis.

«Minu jaoks pole aga maakleriamet ainult elukutse, vaid midagi enamat, kuna ma tõesti armastan oma tööd.»

2020. aastal asutatud kinnisvarabüroo ELUM on toonud kokku oma ala tipptegijad. ELUMis töötab üheksa maaklerit, keda ühendab personaalsus, professionaalsus ja põhjalikkus. Ettevõte pakub igale kinnisvaraomanikule kinnisvarateekonnal tuge ning soovidest ja vajadustest lähtuvaid lahendusi.

Märksõnad
Tagasi üles