T, 21.03.2023

PILDID ⟩ Hiiumaal on müüa oma kandi üks ägedamaid pärle

Kodu.postimees.ee
Hiiumaal on müüa oma kandi üks ägedamaid pärle
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Foto: KV.EE

Hiiumaal Suureranna külas müüakse imetabast perekodu.

Pakkumine sisaldab 2013. aastal valminud elamut, kahte abihoonet ning 32 648 ruutmeetrist krunti. Imetabane kodu vahetab omanikku 554 000 euroga, vaatame, mida kõike selle raha eest pakutakse.

Foto: KV.EE

205,2-ruutmeetrises perekodus on tuulekoda, esik, garderoob, osaliselt, osaliselt avatud planeeringuga köök-elutuba, kolm tuba, kaks tualetti, pesuruum, aurusaun, majapidamisruum, sahver ning eraldi sissepääsuga tehnoruum. Lisaks on kaks terrassi ning autovarjualune. Suuremalt terrassilt saab nautida päikesepaistet ning imelist merevaadet. Imetabane perekodu läbis viimase suurema uuenduskuuri 2022. aastal. 

Foto: KV.EE

Hoonet köetakse vesipõrandaküttega ja soojustsalvestava kamin-ahjuga. Müügihind sisaldab lisaks elamus asuvat Bulthaup integreeritud köögimööblit koos -tehnikaga. Abihoones on autovarjualune, garaaz ning ruum toiduainete käitlemiseks. Hoones on olemas ka vesi, eraldi imbväljak ja kliimaseade. Lisaks on kinnistul panipaigaga varjualune. 

Foto: KV.EE

Kui arvad, et oled leidnud sobiva pesapaiga endale ja oma perele, uuri pakkumise kohta kinnisvaraportaalist KV.EE veidi lisaks.

Märksõnad
Tagasi üles