PEIPSI TOIDU TÄNAV Kuupäev kirja! Peipsi rahvas ootab pöörasele täiskuusöömingule

Kodu.postimees.ee
Copy
Peipsi kandi rahvas ootab külla!
Peipsi kandi rahvas ootab külla! Foto: Peipsimaa Maitsed

Külalisi oodatakse osa saama Pöörasest TäiskuuÖÖsöömingust Peipsi Toidu Tänaval 04. veebruaril kell 17.00-01.00

35 üheõhturestorani avavad Iisakust Saaboldani oma õued, pakuvad lõkketoite, toite ning jooke elava tule ja täiskuu paistel. Menüüd on talvised ja soojendavad ning täiskuu annab toitudele erilise väe.

Kaasa on võimalik osta kõike, mida sahvrites veel leidub ja mille pererahvas on lauale toonud või ise käsitööna valmistanud. Lisaks saab külastada Peipsimaa muuseumi Kasepääl, kogeda Kalevipoja muuseumi eksklusiivset külastust vaid taskulambivalgel, seigelda Alutaguse Rahvuspargi Külastuskeskuses Kauksis ning minna Iisaku muuseumisse laternavalgel Alutaguse vaimujuttude ringkäigule.

Söömiste vahepeal saab kogu perega aktiivselt aega veeta, sest külalisi ootavad mitmed põnevad matkad (ettetellimisega), ratsutamine poniga ja hobusega, koduloomad, kelgukoerad, tõukekelgusõit, jääkarussell, võimalusel karakatitsa sõidud, muusikalised etteasted ning päris mitmes kohas sauna aasta puhul saunaelamused nii suitsusaunas kui ka tähise taeva all.

Üheõhturestoranide õued on avatud 4.veebruaril kell 17.00-01.00. Festivali kohta leiab infot SIIT. Google kaardi osalejate, menüüde ja tegevustega leiab SIIT.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles