T, 21.03.2023

TULEB KASUKS ⟩ Lihtne nipp, kuidas ahju puhastamist mugavamaks muuta

Kodu.postimees.ee
Lihtne nipp, kuidas ahju puhastamist mugavamaks muuta
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments 1
Pilt on illustreeriv.
Pilt on illustreeriv. Foto: Shutterstock

Ahju on kahtlemata väga keeruline puhastada ja seetõttu jääb ebamugav ülesanne tihti lausa aastateks tegemata. Sotsiaalmeedias ringlevas videos on aga leitud ootamatu nipp, kuidas ahju puhastamist tunduvalt lihtsamaks muuta, vahendab Mirror.

TikTokis inimesi üllatanud video pakub ebamugavale probleemile elumuutva lahenduse. Imelihtsat trikki jagab sotsiaalmeedias mees nimega Dustin Hadley, kelle 1,3 miljonit jälgijat on tema põnevatest avastustest ka varem osa saanud.

Kuulus video sai alguse hoopis ühest teisest TikTokis liikuvast videost, kus üks mees näitab, et ahju mugavaks puhastamiseks saab kergesti ahjul ukse eest ära tõsta. See video innustas paljusid samasugust nippi proovima, sealhulgas Hadleyt, kes oli meetodi vastu üsna umbusklik. Mees sõnas, et on ebamugavuse tõttu pikalt ahju puhastamisest keeldunud, kuid soovis trikki siiski katsetada. Ta sõnas lausa, et ei ole elu jooksul ühtegi ahju puhastanud, sest üle ahjuukse kummarduda on kohutavalt ebamugav.

Videos nähtud õpetuse järgi on vaja ahjuuks avada ning siis võib leida ukse hingede küljest kaks metallist lukku. Juhised julgustasid inimesi neid lukke avama ja seejärel ust lihtsalt hingedelt maha tõstma. Selline nipp on tõesti tõhus, kuid pole kinnitatud, millistel ahjudel on täielikult eemaldatav uks, seega tuleb enne ukse eemaldamist ahju uurida.

Hadley jälgijad olid mehe avastusest vaimustuses, kuid märkasid ruttu ka murettekitavat viga. Kommenteerijad sõnasid, et kuigi nipp on lihtne, siis ahjuukse tagasi panemine võib väga keeruliseks osutuda. Seega tuleb ettevaatlik olla, sest raske ukse tagasi tõstmine võib muutuda parajaks katsumuseks.

@that40yearguy My oven is gonna be sparking 💪🤯🤯 #tips #tricks #todayilearned #that40yearguy #noway #aintnoway #todayyearsold #wow #howto #homehacks @jesseisraelchavez ♬ Originalton - German Griffin
Märksõnad
Tagasi üles