N, 8.06.2023

TÄITSA PEKKIS ⟩ Aastapäevaks tellitud tort ei olnud päris see, mida Jasmine ootas

Kodu.postimees.ee
Facebook Twitter
Comments
Pilt on illustreeriv.
Pilt on illustreeriv. Foto: Pexels / CC0 Licence

Tead ju küll seda tunnet, mil tahad midagi head teha, aga välja tuleb nii nagu alati? Ameeriklanna Jasmine'i tordiprohmakas on üks taolistest vahejuhtumitest, mille puhul aitab vaid huumor.

Ameeriklanna Jasmine tahtis enda ja kallima esimesest aastapäevast meeldejääva päeva teha. Nii tellis ta 60 dollari ehk ligi 55 euro eest tagasihoidliku disainiga tordi, mille puhul olnuks kole raske möödapanekuid teha. Jasmine eksis jämedalt.

Iltalehtti kirjutab, et kohalikust pagariärist tellitud tort, millele Jasmine palus «365» ja «Head aastapäeva» peale kirjutada, erines kui öö ja päev Jasminele esialgu pakutud variandist. 

Jasmine jagas tordiprohmakat TikTokis, kus see kohe suure tuule taha sai. Tänaseks üle 7 miljoni vaatamise teeninud videol on tuhandeid meeldimisi ja kommentaare. Muu hulgas imestatakse kommentaariumis selle üle, miks Jasmine koogi eest raha tagasi ei küsinud. Lisaks imestatakse 

Jasmine ütleb, et ta ei julgenud tordi kohta tagasisidet anda, veel vähem selle üle viriseda. Veel avaldas ta, et kuna tordil oli võrdlemisi hea maitse, siis ei raatsinud ta seda ka ära visata.

@jasminekny

I paid $60 for THIS for my anniversary💀

♬ OG THE PASTELS - Kneely_Knight
Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles