N, 8.06.2023

Naine leidis oma maja keldrist salajase ruumi, mille sisu oli šokeeriv

Mona Lii Konnapere
, reporter-toimetaja
Facebook Twitter
Comments
Pilt on illustreeriv.
Pilt on illustreeriv. Foto: Shutterstock

Üks hirmunud naine jagas sotsiaalmeedias, et leidis ootamatult oma kodu keldrist salajase ruumi, mille sisu tekitas temas õudust.

Naine selgitas sotsiaalmeedia platvormil Reddit, et leidis salapärase toa oma kodus renoveerimistöid tehes ja ta ei teadnud sellest veidrast ruumist varem mitte midagi. Maja ümber ehitades eemaldas ta keldrist vanad seinapaneelid ja avastas ühe paneeli tagant tundmatu toa. Ainus juurdepääs ruumile oli läbi seinas oleva väikese augu, mis oli aastaid tagasi kaetud paneelidega, kirjutab Mirror

Ta rääkis, et tema teadmiste kohaselt on maja ehitatud 1893. aastal ja eelmine omanik oli üks raadiohuviline mees. Eelmine elanik kasutas keldrit väidetavalt raadioruumina ja rääkis uhke raadio kaudu inimestega üle kogu maailma. Lisaks jäi mehest tagaaeda maha suur raadiomast.

Kui naine aga salajast ruumi uurima hakkas, leidis ta sealt vanu raadioseadmeid, elektripardli ja suure koguse hirmutavaid filminegatiive. Negatiivid olid peidetud laepaneeli vahele ning oli selge, et eelmine omanik ei soovinud, et keegi need üles leiaks.

Ta kirjeldas, et kõikidel piltidel oli näha naiste tagumikke aluspesus. Majaomanik usub, et pildid olid tehtud ilma naiste loata, sest mõned neist olid tehtud väga kaugelt või läbi aia. Naine lisas, et planeerib sel aastal renoveerida ka maja ülemist korrust ja ta ei oska arvata, mida ta võib veel kodust leida.

hidden room in the basement and things in the ceiling
by u/RiverStyxBoatCaptain in Renovations
Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles