N, 28.09.2023

GALERII ⟩ Prantsuse hotellikontsern avas Eestis neljanda hotelli

Postimees Reis
, reis.postimees.ee
Facebook
Comments

Maailma üks juhtivaid hotellifrantsiise Accor pani aluse oma uuele brändile Handwritten Collection esimese hotelli avamisega Baltimaade ja Ida-Euroopa regioonis. Eile avatud Oru Hub Hotel – Handwritten Collection paistab eelkõige silma oma hea asukoha ja ainulaadse disainiga. Accori ketil on Eestis 4 hotelli ja lähitulevikus plaanitakse avada veel kaks.

Tallinnas lauluväljaku lähistel asuv varem Oru Hub Hotel nime kandnud hotell läbis 2020. aastal täieliku uuenduskuuri. Koostöös disainibürooga Velvet töötati välja elustiili kontseptsioon, mis kombineerib parimaid omadusi hotelli mugavustest, kodusest õhkkonnast ja avatud töökoha võimalustest.

Hotelli üldalade disain soodustab koos olemist ja elamuste jagamist ning hotelli läbivalt isikupärane ja sõbralik suhtlusstiil seob omanäolised detailid sujuvaks tervikuks. Hotelli liitumisest Accori uue brändiga teavitati selle aasta jaanuaris.

«Oru meeskonnale on võimalus tutvustada end Accor Handwritten Collectioni alt suur tunnustus. Oleme viimastel aastatel hotelli täiustamisse ja detailide lihvimisse palju panustanud ning mõistagi oleme rahul, et seda on märgatud. Usume, et turiste köidab Oru Hub Hotel – Handwritten Collectioni ainulaadne ja omanäoline disain. Oleme uue brändiga liitumisel ruumide disaini veelgi täiendanud, mis tõstab meid neljatärni hotellide kõrgemasse klassi,» rääkis hotelli tegevjuht Kristel Mäenurm.

Handwritten Collectioni ühe osana on vastavatud hotelli kontseptsiooniks «Söö, tööta, mängi», mis sai välja töötatud koostöös tunnustatud Eesti disainiagentuuriga Velvet ja sisearhitektuuristuudioga Aeris.

Vastavalt oma kontseptsioonile pakub neljatärnihotell 55 mugavat, kaasaegset ja kauni kujundusega tuba. Külalistel on ka ligipääs ainulaadsele Hubile, kus on võimalik töötada, sotsialiseeruda või puhata. Lisaks on hotelli külastajatele avatud Oru bistroo, koosolekuruumid, värkstuba ja joogasaal. Hotell on pälvinud arvukalt disainiauhindu, sealhulgas Eesti Sisearhitektide Liidu aastapreemia, ning on nomineeritud EASi ettevõtlusauhindadel parima disaini elluviija kategoorias kolme parima hulka. 2021. aastal tunnistati Oru Hub Hotel EASi ettevõtlusauhindadel aasta disainirakendaja kategoorias kolme parima hulka.

«Oleme uhked, et saime Handwritten Collectioni esimese Baltimaade ja Ida-Euroopa regiooni hotelli avada just kaunis Eestis. Eestist saab meie jaoks mitte ainult Baltimaade, vaid terve regiooni juhtiv turg. Selle avamisega paneme alguse paljude teiste brändide ja hotelliprojektide tulekule Eestisse lähitulevikus. Ülemaailmselt hinnatud brändide Eestisse toomisega panustame kohalikul majutussektori dünaamilise kasvu peale ning usume, et tänu sellele avastavad paljud rahvusvahelised külalised Eesti, imelise Euroopa turismipärli,» sõnas Katarzyna Sławińska, Accori Poola ja Balti riikide arendusjuht.

«Pandeemia raputas hotellisektorit kõvasti, mille tulemusel märkasime, et paljud iseseisvad hotellipidajad tundsid vajadust juhtiva rahvusvahelise kaubamärgi toe järele, soovimata järele anda pisikeste hotellide unikaalse iseloomu osas. Seetõttu lõimegi Handwritten Collectioni brändi, et toetada hotellipidajaid ning pakkuda külastajatele isikupäraseid, personaalseid kogemusi,» rääkis Frank Reul, Accor Premium, Midscale ja Economy hotellide arenduste asepresident Ida-Euroopa, Balkani, Itaalia ja Kreeka regioonis.

Handwritten Collection loodi 2023. aastal, et tuua kokku omanäolisi, iseloomuga hotelle, mis peegeldavad vahetult nende eest hoolitsevate inimeste olemust ja soojust. Uskudes, et hotellid on koht, kus luuakse ehtsaid sidemeid ja saadakse autentseid reisikogemusi, kutsuvad Handwritten Collectioni hotellipidajad reisijaid kogema rikastatud lähenemist traditsioonilisele külalislahkusele.

Handwritten Collectioni portfell peaks 2030. aasta lõpuks jõudma 250 hotellini üle maailma ning brändi alt on hotelle juba avatud Austraalias, Prantsusmaal ja Hiinas. Handwritten Collection on osa Accorist, maailma juhtivast hotellindusgrupist, mille alla kuulub rohkem kui 5400 hotelli enam kui 110 riigis. Samuti kuulub bränd Accor Live Limitless elustiili lojaalsusprogrammi kaubamärgi alla, mis pakub juurdepääsu paljudele preemiatele, teenustele ja kogemustele.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles