N, 28.09.2023

LAPSESUU EI VALETA ⟩ Kim Kardashiani laps kirjeldas ema kokkamisoskust viisil, mis vihastas ta välja

Kodu.postimees.ee
Facebook
Comments 1
Kim Kardashian ja tema tütar Chicago West.
Kim Kardashian ja tema tütar Chicago West. Foto: RW/MPI/Capital Pictures/Scanpix

Lapsed on väga ausad ja see ausus võib mõnel juhul panna vanema ebamugavasse olukorda. Täpselt nii juhtus Kim Kardashianiga, kelle laps kirjutas, et ema süüa ei tee.

Lünkteksti täites kirjutas Kardashiani tütar Chicago West, et tema ema süüa ei tee ning tal on selleks oma kokk. Veel kirjutab Chicago oma ema kohta, et ta on 22 aastat vana, ta lemmiksöök on salat ja ta on väga osav jõusaalis käimises.

Tundub, et staar-suunamudija ei olnud kirjutatust kuigi vaimustuses, ja postitas oma Instagrami profiilile pildid, kuidas ta 2019. aastal Valges Majas kokkas. Seal valmistas ta USA üht «rahvustoitu», milleks on grilled cheese ehk pannil praetud saiaviilud, mille vahel on juust ja teised meelepärased lisandid.

Muidugi tekitas selline postitus fännides palju tundeid. Leidus nii neid, kellele tegi Chicago kirjutatu palju nalja, kui ka neid, kelle meelest pole grillitud juustusaia valmistamine mingi õige kokkamine.

Köök pole aga Kardashiani klanni liikmetele täiesti võõras koht. Näiteks on Kim Kardashian valmistanud kaamerate ees isuäratavaid vegani-taco'sid.

Ka kolleeg Paris Hiltoniga on Kardashian kaamerate ees süüa teinud ning tulemus näeb isegi söödav välja, kuid nõudepesumasinat kaks naist tööle panna ei suutnud.

Facebook
Comments 1

Märksõnad

Tagasi üles