KINDLUSE KODU Rae valda kerkib pea 170 energiatõhusat kodu

Kodu.postimees.ee
Copy
Arenduse ridaelamuboks.
Arenduse ridaelamuboks. Foto: Everaus Kinnisvara

Everaus Kinnisvara rajab Rae vallas asuvasse Järvekülla uue Kindluse Kodu nimelise elamukvartali, kuhu rajatakse pea 170 ridaelamut, paarismaja ja eramut. Uue elamuarenduse eelhuvide registreerimine on alanud ning esimese etapi infrastruktuuri ehitus algab juba eesootaval suvel.

Everaus Kinnisvara asutaja ja tegevjuhi Janar Muttiku sõnul käivad hetkel Kindluse Kodu arenduse projekteerimistööd.

«Järvekülas, Kindluse Kooli kõrval asuva arenduse infrastruktuuri ehitus algab käesoleval suvel,» räägib Muttik ettevõtte plaanidest. «Rajame Järvekülla meile omaselt energiatõhusad, modernse arhitektuuri ja põhjalikult läbimõeldud lahendustega, terviklikult välja arendatud keskkonnaga kodud, mis sobivad nii järelkasvu planeerivatele, lastega peredele, kui ka neile, kes on juba vanaema-vanaisa tiitli väärilised.»

Arenduse paarismaja.
Arenduse paarismaja. Foto: Everaus Kinnisvara

Kindluse Kodu mastaapsele 21 hektari suurusele arendusalale rajatakse pea 170 uut ja energiatõhusat maaküttega kodu. Everaus Kinnisvara peab oluliseks klientide vajadustele vastavate funktsionaalsete lahenduste pakkumist, mistõttu saavad kliendid valida erinevate majatüüpide, suuruste ja planeeringute vahel.

«Kindluse Kodu elurajooni kerkivad ridaelamud, paarismajad ning ühe- ja kahekordsed eramud suurusega 110-190 ruutmeetrit ning leibkonnad saavad valida kolme ja nelja magamistoaga planeeringute vahel,» sõnab Muttik.

Lisaks valmislahendustele müüakse ka üksikelamu rajamiseks hoonestamata krunte. Praeguseks oleme sõlminud kruntide müügitehinguid juba 10 kliendiga, mis ilmestab hästi piirkonna potentsiaali ja väärtust,» täiendab Muttik.

Arenduse paarismaja.
Arenduse paarismaja. Foto: Everaus Kinnisvara

Kindluse Kodu näol on tegemist juba neljanda Everaus Kinnisvara suurkvartali arendusega Rae vallas. «Tegu on hinnatud piirkonnaga, mis asub kesklinnast vaid 15-minutilise autosõidu kaugusel ning kus kõik vajalik, alustades koolidest ja lasteaedadest ning lõpetades sportimisvõimalustega, jäävad lühikese jalutuskäigu kaugusele,» märkis Muttik, lisades, et hea infrastruktuur, arenev keskkond ja nooruslik kogukond on tegurid, mis nii arendajat kui kliente Rae vallas võluvad.

Kindluse Kodu esimeses etapis valmivad kodud kolmekümne kuuele leibkonnale ehk kuus ridaelamut kahekümne nelja korteriga ja kuus paarismaja kaheteistkümne koduga. Esimesed kodud on sissekolimiseks valmis 2025. aasta lõpus.

Tagasi üles